• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Hata Değil veya Geçersiz Yapı Geliştirme Hatası

• Konuyu başlatan DeletedUser336
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser336

Guest
Daha önce görev ünitesinin oyunda değilken yapı geliştirmelerini algılamadığını yazmıştım. Bu düzeldi gibi ancak bu kez aynı sıkıntı Yaz Gündönümü görevlendirmelerinde başladı.

5 yapıyı en az seviye 6 yap diyor, online olmadığım süreçte tamamlanıyor, etkilemiyor.

Rahatsızlık verici, "e hadi artık" diyesim geliyor :(

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Aynı şekilde benimde sorunum var.
"En az 2 yapıyı 3 seviye yap"
"En az 3 yapıyı 4 seviye yap"
bunları yapıyorum ama olmuyor?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser

Guest
Mesela en az 3 yapıyı 4 seviye yap diyorsa bu görevi yapmak için baştan bina kurup mu 4 seviye yapmak lazım yoksa mesela önceden 3. seviyede bina varsa bunu 4 yapsak da oluyor mu görev kabul ediliyor mu?

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser3

Guest
Görev süresi içerisinde 3 farklı yapıyı en az seviye 4 yapmalısınız ve inşaatların bitmesi lazım.

DeletedUser336

Guest
bu da çok uzun soluklu bir hata!!! çözümü uzun sürdü... forumda vakit harcamak istemiyorum!!! veya ticket sistemiyle...

DeletedUser3

Guest
Bu görevde zorlanan oyuncularımıza destek talebinde bulundukları taktirde yardımcı oluyoruz. Genelde çalışan bir görev ama sanıyoruz bazı oyuncularımız bu görevde sorun yaşıyor.

DeletedUser3

Guest
Yukarıda verilen link ile ana konuda son durumu takip edebilirsiniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.