• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Tekrarlanamadı Yavaşlık

• Konuyu başlatan DeletedUser75
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser75

Guest
Kolay gelsin ustad oyunda bir sorun yaşıyorum komşularım sürekli yavaş açılıyor ve yanlış yerlere yardım yapıyorum konunun neyle alakalı olduğunu çözemedim internet hızım çok iyi ancak genede yavaş açılıyor işletim sistemiyle bir alakası var mı=?

DeletedUser3

Guest
Tarayıcı kaynaklı olabilir. Bilgisayarınızda olmayan yeni bir tarayıcıyı indirip kurun. Oyunu birde oradan deneyin. Yazılımlarınızın güncel olup olmadığını da kontrol edin. En önemlisi Flash.

DeletedUser75

Guest
Hepsi güncel chrome de aynı operada da aynı onun dışında önerebileceğiniz varmı

bncdsnc

Üye
yavaşlık bugün bende de oldu ordu birimi basarken kastı bant geniş aralığı lag oluşmasında etkendir trafikte sıkışma gibi düşün 4 kanallı yolda bir viraja akın edilmesi gibi o anda ,) abi bu nedir gına geldi yeminle bakınız haritamda pazarlık maliyeti olarak benden ork kellesi istenmekte demek ki oyuna göre orklardayım halbusi cücelerin ortalarındayım ve buna mukabil savaşıp yeniştiğimde elime rün olarak sırlar kitabı çıkması en hafif tabirle bana küfür bu yani istirham ediceğim algoritmalarını ona göre düzenlesinler gari illallah ettim.

@Berhudarol : Mesajınızın bazı yerleri silinmiştir. Lütfen forum kurallarımızı okuyunuz.

DeletedUser463

Guest
Valla çok haklısın kardeşin bende sırf bu yüzden bu ay süper öneride bulundum.İnşallah kabul olur da kurtuluruz rün birikmesinden. :)
yavaşlık bugün bende de oldu ordu birimi basarken kastı bant geniş aralığı lag oluşmasında etkendir trafikte sıkışma gibi düşün 4 kanallı yolda bir viraja akın edilmesi gibi o anda ,) o değilde çok ağır küfürler ediyorumda yazılım ekibine umuyorum çınlatabiliyorumdur kulaklarını abi bu nedir gına geldi yeminle bakınız haritamda pazarlık maliyeti olarak benden ork kellesi istenmekte demek ki oyuna göre orklardayım halbusi cücelerin ortalarındayım ve buna mukabil savaşıp yeniştiğimde elime rün olarak sırlar kitabı çıkması en hafif tabirle bana küfür bu yani istirham ediceğim algoritmalarını ona göre düzenlesinler gari illallah ettim.

DeletedUser75

Guest
yavaşlık bugün bende de oldu ordu birimi basarken kastı bant geniş aralığı lag oluşmasında etkendir trafikte sıkışma gibi düşün 4 kanallı yolda bir viraja akın edilmesi gibi o anda ,) o değilde çok ağır küfürler ediyorumda yazılım ekibine umuyorum çınlatabiliyorumdur kulaklarını abi bu nedir gına geldi yeminle bakınız haritamda pazarlık maliyeti olarak benden ork kellesi istenmekte demek ki oyuna göre orklardayım halbusi cücelerin ortalarındayım ve buna mukabil savaşıp yeniştiğimde elime rün olarak sırlar kitabı çıkması en hafif tabirle bana küfür bu yani istirham ediceğim algoritmalarını ona göre düzenlesinler gari illallah ettim.

Sıkıntı bizim tarayıcılarda değil zaten :) opti sorunu var

DeletedUser570

Guest
Rün birikmesi bana göre de çok saçma... Aylardır kristal deniz fenerini açamadım rünlerimin tercih etmediğim yapılara gitmesinden...

DeletedUser75

Guest
Rün olayı uzun bir iş dostum bölge açmak gerekiyor ve turnuvaları kaçırmamak gerekiyor

DeletedUser3

Guest
Belli başlı bir kadim mucize için rün toplamak istiyorsanız bunun tek yolu o kadim mucizeyi kurmuş olan oyuncuları araştırıp o kadim mucizeye bilgi puanı yatırıp sandık ödülünü elde etmektir (Her sandık rün vermez!). Böylece direk o kadim mucizeye ait rünü elde etmiş olursunuz.

Şehrinize uzaklığı 10 birimden fazla her bölgeden ork istenmeye başlanır. Eğer elinizde ork yoksa öncelikle şehrinize yakın olan bölgeleri tamamlamalısınız. Tüm bölgeleri tamamalmanıza rağmen hala sizen ork isteniyorsa ve siz ork üretemeyecek durumdaysanız o bölge sizin teknolojik seviyenizin üzerinde demektir (ork üretebilir hale gelmelisiniz). Gelişme sağlamalısınız veya savaşarak şansınızı denemelisiniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.