• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yaz Etkinliği :)

Beta da Yaz Etkinliği başlamış :)
İlk verilen görevden Anka Kuşu gibi 10. seviyeye gelişebilen binayı verecekler (Stonehenge) , ama bu sefer sadece 1 bina olacak, ve onu geliştirmek için sandıkları açıp çiçek şeritleri geçmek gerekecek.

a11a6154888.png

aa2d9dc2ac3.png
Sandıklardan çıkan ödüller bu sefer çok güzel, portal geçidi lütufları da dahil etmişler.
a2d6a875cb3.png
Bize gelir mi bilmem ama Beta da şu anda ustalıkta da sandıkları açabilecek güneş topları ( ismini uydurdum :) ) mistik cisim bölümüne eklemişler.
mysticalobject.png

Geliştirebilen bina 10. seviyede ne verecek daha tam net bilgiye ulaşmadım, ama Alman forumdan bu resimi yürüttüm :)
Uye olmadan alamadım, bu yüzden bugünden itibaren Alman serverde oyuna başlıyorum, niçkim aynı Tristeria, o taraflarda oynayan varsa küçüğüm diye hor göremeyin lütfen davet edin beni yoldaşlığınıza :D
2019-05-16_110227.jpg

Sanırım devreye göre mana, tohum, bp v.s. verilecek. :)

DeletedUser1113

Guest
beta da 16 mayısta başlamış yani bu gün bize ne zaman gelir acaba .şöyle bi karıştırdım.görevleri çevirirsin sanırım yine :eek:o_O:rolleyes::)

DeletedUser1473

Guest
Beta da ufak hesabım var, yani her gün girip bakmıyorum, zamanım olunca giriyorum ve buna oynuyorum denmez. :)
ben yani başladım beta da oynamaya hem güncellemeleri hemde oyunun ilk platformunu inceliyorum forumuna da katıldım bu arada yazılan çizilenleri takip ediyorum önceden bilgilendirme yapılabilir oyuna diye umuyorum