• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yaz Gündönümü Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Yaz Gündönümü
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser689

Guest
Büyük ödülün özellikleri sönük kalmis bence. Anka kuslarindan sonra oldukca vasat hatta. Onca zor görevi bu bina icin degil yine belli basli günlük ödüller icin yapicam .

DeletedUser1268

Guest
Harbiden bu etkinlik kadar vasat etkinlik görmedim..Nadiren güne özel yapılardan bir ikitanesi iyiydi oda o gün sandıktan cıkarsa tabi..cıkmazsa avcunu yala..Ana yapı desen ayrı bir sacmalık..Verdiği bonus değerler geliştirmeleri alsan dahi etkinlik süresince habire sabahtan gece yarısına kadar online olmaya değmez..Benki emekliyim vaktim bol olduğu halde sabahtan gece yarısına kadar online olduğum halde 7 tane geliştirme kazana bildim..Buda yapıyı istediğim değerde bonus vermiyordu..Düşündüm onun kapladığı alanı hesaplarsan nufusmu istiyorsun normal konut yapsan ondan daha çok nufus veriyor..Manamı lazım ağlayan söğüt yapsan ondan daha fazla mana veriyor..Gereksiz ve vasat kalmış bir yapı etkinlikte sunmuşlar..Ben kurmadım geliştirmelerle birlikte büyülü sayıya cevirdim daha fazla kar edinmiş oldum..Ayrıca bu etkinlikte şehir etrafına düşen parcalar daha az ve görevler desen önceki etkinliklere göre uzun süren görevler karşılığında alınan ilerleme sayısı doyurucu değildi.
Ayrıca bence çok önmli bir konu daha var..Bunuda burada yeri olmasada belirtmek istiyorum..Bu güne kadar 295 bölge tamamlamış bir oyuncuyum..Hergün yoldaşlık üyelerine ve bölge tamamladığım dünya haritasında tüm oyunculara ister online olsun ister ofline olsun hep yardımda bulundum bulunuyorum.Bu oyunda şu dikkatmi çekti..Tamamlanan bu koca bölgede günlük bana yardım eden yani karşılık yardım eden 7-8 oyuncu ancak cıkıyor..Çoğu oyunu terk etmiş kıpırdama yok..Tabi terk eder oyun kurucuları bu şekilde etkinlik hazırlarsalar herşeyi parayla satmayı pilana alırsalar oyuncuların çoğuda oyunu terk eder..Neyse gelelim konuya..bana yardım karşılığını veren 7-8 oyuncu ve terk eden oyunculaıda gecersek ..birde cakal olarak kendisini gören oyuncular var..evet cakal yanlış yazmadım..adama her gün yardım ettiğim halde aylar geciyor görüyorum yapısı gelişmiş ilerliyor bir defa yadım yaptıkları yok..Çok ayıplıyorum..Neyi kıskanırlar..Yani ben ondan ilerde olsam yada o benden ilerde olsa ney fark ederki yardımda bulunmaz.. O oyuncunun kimseyi cekemediğini göstergesidir..Çok basit bir düşünce olarak görürüm o tür oyuncuları ve ayıplıyorum..Yardım etse kendisinden sikke yada kültür harcanmıyorki oyun sistemi veriyor hem ona hem bana halbuki iki türlü kar etmiş olacak yardım yaparsa..Eğer bunu bilmiyorsa oyunu oynamasın daha iyi..Şu foruma arada girip yazılanları okusalar çok faydasını görecekler.bigi ve tecrübe edinmede..Başınızı ağrıttım..kusura bakmayın iyi oyunlar dilerim..

DeletedUser1509

Guest
verilen günlük ödülleri almak niye bu kadar zor oldu? 142 lik sandık açmadıkça günlük ödül (bina-yapı) çıkmadı hiç. sanki olasılık hesaplamalrın musluğu azcık kısılmış gibiydi. ya da bana öyle geldi. neyse.

burdan alamanyadaki eltimgile görümcemgile selam.

DeletedUser1413

Guest
Merhaba Arkadaşlar
Bu tarz etkinliklerin olması sevindirici oluyor en azından bir süre ilgilenmeni gerektiriyor nereye ne koysam falan haliyle çok fazla aksiyon olmuyor oyunda.
Etkinlik süresince görevler bence yeterince zorlu olmasına rağmen adildi diyebilirim.
Anka etkinliğinde daha 1 hafta geçmeden bir çok oyuncu 10 artifakı toplamıştı üstüne görevlerde bitmişti sonrada biraz daha görev eklendi tabi ama çok sırıttı
Günlük ödüller sandıklardan gelen ödüller baya güzeldi o kadar çok gerekli bina, süre kısaltma, Kadim BP vs. vardı ki oyuncular acaba en çok ne lazım olacak diye bütün biriktirdiklerini tek bir binaya gömemedi :D
Büyük ödüle gelecek olursam başta çok söylendim diğer etkinliklerle karşılaştırdım falan ama arada Karnaval etkinliğini çıkarırsak (set bir kaç yapıdan oluşuyor) tek binadan ne kadar bonus beklemek gerekir adil olmak lazım tek binanın dünyaları vermesi de saçma olur bence ayarında olmuş diyebiliriz
Belki yukarıda yazdıklarımla çelişebilir ama bunu da söylemeden edemem
Ben mi sadece bu şekilde düşünüyorum bilmiyorum ama, anka etkinliği bu kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanmasından dolayımı bu etkinlik biraz daha olması gerekenden daha zordu bence bir sonraki etkinlikte ayarı tutturulur ne zor ne kolay :D

DeletedUser1113

Guest
Etkinlikte bende günlük ödüllerden pek alamadım şahsen 142 lik sandık açmayınca gelmedi 7 eser anca alabildim diğer etkinlikte 9 almıştım sürekli sikke ve büyü çıktı sandıklarda ben de sandıklardaki şansın adil olmadığını düşünüyorum ve zorluk derecesi fazlaydı birdahakine inşallh orta yol bulnur

DeletedUser1363

Guest
Günlük ödüllerin dağıtılması birçok arkadaşın dediği gibi çok zordu. Kendimden örnek verirsem, Mana barakası günü 5bine yakın ışın kullandım sadece 11 adet alabildim. 5bin ışına 142 lik sandık açsan 35 sandık açılımı yaparsın ki sadece 142 lik açılmadı. Eserden 9 adet almak için ise çok büyük şanslar gerekiyor. Bu stonehenge bana göre diğer etkinliklerdeki setlerin çok gerisinde kalıyor. Ana ödül kötü , günlük ödülleri bu kadar emeğe rağmen almak çok zor.
Diğer etkinlikte alınan 3 kuşun 2 si elimizde patlamış durumda. Ben 2 tanesini şehrime yerleştirme hatasında bulundum bekle ki geliştirmesi gelsin de boşa kurmuş olmayayım. 1.seviye kuşu şehrimde de ne kadar süre tutarım bilemiyorum.

Yöneticiler inşallah bir sonraki etkinlikte SET yapılarına geri döner. SET i vermemek için de uğraşmazlar.

DeletedUser1432

Guest
Günlük ödüllerin dağıtılması birçok arkadaşın dediği gibi çok zordu. Kendimden örnek verirsem, Mana barakası günü 5bine yakın ışın kullandım sadece 11 adet alabildim. 5bin ışına 142 lik sandık açsan 35 sandık açılımı yaparsın ki sadece 142 lik açılmadı. Eserden 9 adet almak için ise çok büyük şanslar gerekiyor. Bu stonehenge bana göre diğer etkinliklerdeki setlerin çok gerisinde kalıyor. Ana ödül kötü , günlük ödülleri bu kadar emeğe rağmen almak çok zor.
Diğer etkinlikte alınan 3 kuşun 2 si elimizde patlamış durumda. Ben 2 tanesini şehrime yerleştirme hatasında bulundum bekle ki geliştirmesi gelsin de boşa kurmuş olmayayım. 1.seviye kuşu şehrimde de ne kadar süre tutarım bilemiyorum.

Yöneticiler inşallah bir sonraki etkinlikte SET yapılarına geri döner. SET i vermemek için de uğraşmazlar.
etkinlik tekrar gelince tekrar kuş verirler diye düşünüyorum. Aksi halde oyuna bu zamanlar başlayan kişiler etkinlikten bir şey elde edemezler

DeletedUser

Guest
Anka kuşu etkinliğinde etkinlik seviyesini az yükseltenler için mücadelede 1 adet daha genişletme verilmişti. Acaba bu etkinlikte de ekstra yükseltme verilecek mi?