• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yeni üye dağılımı

• Konuyu başlatan DeletedUser107
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser107

Guest
Sevgili elvenar ahalisi ve yönetimine selamlar öncelikle :) muhtemelen çokça dile gelmiş bir sorundan bir kez de ben dert yanayım istedim bundan muzdarip biri olarak :) Tam olarak emin olmamakla birlikte sanırım oyunda kuzeydoğu lokasyonunda bir yerlerde yer alıyorum. Oyuna temmuz ayında başlamıştım. Başladığımda az bir komşum vardı. Oyunda ilerledikçe bunların inaktif kişiler olduğunu gördüm zaten bir iki ayda hepsi silindi. Oldukça uzun bir süre bu lokasyonda neredeyse tek başıma (abartmayayım hadi 3 4 kişi vardık :) )bir çevre içerisinde devam ettim oyuna. Bir gün baktım ki güneybatı taraflarından 3 komşu gelmiş (yazıyla üç). Sevindim belki daha da gelirler derken, bugün bu arkadaşların da yok olduğunu görmek beni üzdü. Oyun haritasına genel olarak da arada baktığımda güneybatı sahil kesimlerinde nüfus patlaması yaşanırken, ben niçin kutuplarda kalmış terkedilmiş bir haldeyim diye ara ara düşünür üzülürüm :) Şimdi talebim şudur ki, yeni gelen arkadaşlar aynı sistematikle değil de, farklı yerler merkez alınarak yerleştirilse nasıl olur acaba, aktif veya inaktif komşuya hasret oyuncularımız olduğunu unutmayalım, unutturmayalım.. Sevgi ve saygılar.. :)

DeletedUser3

Guest
Merhaba shnscht,

Bu konuda oyun yapımcıların bir çalışması mevcuttur. Bu durumun yapımcılar farkında. Oyuncu dağılımlarına biz müdahale edemiyoruz çünkü bunu sistem otomatik yapıyor şu an. Yeni oyuncular kayıt oldukça etrafınız dolacaktır ama tabii dediğiniz gibi yeni gelenlerinde sıkılıp oyunu bırakmayacağını bilemeyiz. Elmas satın almamış, III. Devreye ulaşmamış oyuncular 30 gün sonra silinirler. Aktif bir yoldaşlığa girmediyseniz bence yoldaşlığa girmelisiniz.

DeletedUser3

Guest
Bu sorun %50 çözüldü. Geri kalan %50 lik değişiklik yakında oyuna aktarılacaktır.

DeletedUser3

Guest
Sorun çözülmüştür. Ayarlar kısmına şehrin taşınması özelliği eklenmiştir. Bu ayarı şimdiden düzenleyebilirsiniz ama henüz oyuncu taşınması aktif değildir. Sonraki haftalarda detaylıca duyurusu yapıldıktan sonra aktif edilecektir. Bu özellik ile birlikte aktif olmayan oyuncuların haritanın dışına aktif olan oyuncuların haritanın iç kısmına taşınması planlanmıştır. Eğer şehrinizin taşınmasını istemiyorsanız bu seçeneği işaretlemeyebilirsiniz(Önerilmez).

Durum
Konu yanıtlara kapalı.