• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yeni Devre: Müziğin Gücü Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1113

Guest
Umarım çağ binaları çok büyük olmaz çağları bitirenler yeni çağı öğrenin size yetişmek üzereyim bana anlatırsınız

Merhaba,
Bunu yazım hatalara yazmak istemedim çünkü hata değil, başta 7 sandık planlamışlar, sonra kısmışlar, hali ile kısılmış hali ile gelmiş, sonra da galiba çaktırmadan başta planladıkları gibi yapmışlar çünkü bu kadim biraz zayıf kalmış.
Wiki sayfamızda 35 seviyede 4 sandık veriyor ama oyunda bu rakam 7 sandık.
Ekran görüntüsü 14-03-2023 05.25.27.png

Ekran görüntüsü 14-03-2023 05.26.45.png

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba,
Bunu yazım hatalara yazmak istemedim çünkü hata değil, başta 7 sandık planlamışlar, sonra kısmışlar, hali ile kısılmış hali ile gelmiş, sonra da galiba çaktırmadan başta planladıkları gibi yapmışlar çünkü bu kadim biraz zayıf kalmış.
Wiki sayfamızda 35 seviyede 4 sandık veriyor ama oyunda bu rakam 7 sandık.
4064 adlı eklentiyi görüntüle
4065 adlı eklentiyi görüntüle

Merhaba Tristeria,

Bu hatayı bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Tüm wikilerin eşzamanlı güncellenmesi için yapımcılara bilgi verdik. Güncelleme bize ulaştığında düzeltmeleri sağlayacağız.

windstormm

Yeni Üye
Yazdığımız yorumlar silinecek ve engel yiyeceksek neden yoruma açık bırakıyorsunuz. Sonuçta bizler senelerdir bu oyunu oynayan insanlarız kimse küfür etmedi saygısız bir davranışta bulunmadı ne hakla engelliyorsunuz yönetim olarak anlayamadım bu hesaplarla özel bi sorun var gibi davranıyorsunuz