• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yeni macera

Beta da macera başlamış, bize gelecek mi belli değil, daha önce de olmuş ama bize vermemişler.
Eğer gelirse sandıktaki ödüller kuşları geliştirmek için eserlere ihtiyaç olanlar sevinecek, tabi ki ödüllerde değişiklik yapılmazsa.
Kolaylık için görevler artık döndürmeyeceğiz, şehrimizde görevlerin istediğini bir şey toplarsak o görev açık olmazsa bile sayılacak.

Eklentiler

• приз1.png
    приз1.png
    198,9 KB · Görüntüleme: 123
  • приз2.png
    приз2.png
    204,6 KB · Görüntüleme: 101
  • приз3.png
    приз3.png
    213,6 KB · Görüntüleme: 99
  • Ekran Resmi 2019-07-11 19.29.32-min.png
    Ekran Resmi 2019-07-11 19.29.32-min.png
    401,6 KB · Görüntüleme: 126

DeletedUser1496

Guest
sanırım tek yükseltme büyüsü var kuşlar için. benim bayaaa bir ihtiyacım var geride kaldım ama hiç yoktan iyidir gelse keşke :)

Yeni macera daha başlamış Beta da, geçen maceradaki ödüller daha iyiydi.

Eklentiler

• 1.jpg
    1.jpg
    103,1 KB · Görüntüleme: 97
  • 2.jpg
    2.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 95
  • 3.jpg
    3.jpg
    99,4 KB · Görüntüleme: 94
İlgilenlere, pazartesi macera başlıyor. Ödüller resimde.
Rozetler hepsinden ister, büyü, bp yatır , asker ve sikke topla, tek fark istenilen rozet sayısı 1,5 kat daha fazla.
Yapacak olanlara şimdiden başarılar. :)
fa-jan2020-prizes-stage1.jpg

fa-jan2020-prizes-stage2.jpg

fa-jan2020-prizes-stage3.jpg

Duyumlara göre ödüller değişebilir ama emin değilim.

Ödülleri beğenmedim ayrıca haberlerde görmedim
Ödüller kimse beğenmedi zaten, beta da oynayanlar baya söylenmişler. Belki değişir diye 2 hesap aldık yoldaşlığımıza tek yoldan sandıkları açarız ama zor gibi. Keşke ayı eseri koysadılar tamamlanmayan arkadaşlar sevineceklerdi.
Yabancı sunucularda pazartesi başlıyor, yani yarın, bizi dışlamazlar herhalde, bize de gelir, ama bu ödüllerle gelmese de olurdu . :)

DeletedUser689

Guest
Ödüller kimse beğenmedi zaten, beta da oynayanlar baya söylenmişler. Belki değişir diye 2 hesap aldık yoldaşlığımıza tek yoldan sandıkları açarız ama zor gibi. Keşke ayı eseri koysadılar tamamlanmayan arkadaşlar sevineceklerdi.
Yabancı sunucularda pazartesi başlıyor, yani yarın, bizi dışlamazlar herhalde, bize de gelir, ama bu ödüllerle gelmese de olurdu . :)
Düzgün ödül verseydiler şaşardım zaten. Kim bu dandik kurabiye evini kurar ki. Çöp resmen :confused: görsel eğlenceli ama işlevsellik, neyse gideyim ben, yine sinirlenecem yoksa