• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yeni Misafir Irkı :)

Maymun vardı ve pek popular olamamış :)
fb6da4c3462.png

Asıl popular olan güzeller güzeli arap kızı, o kadar popular ki erkek bildiğim oyuncular bile o avatardan nedense bir türlü vazgeçemiyorlar :D
b56f9a58bed.png

Küçük etkinliklerdense oyuna beni bağlayan şey misafir ırklardı ve çok uzun zamandan beri olmamaları oyuna olan ilgimi azaltmaya başladı. Güzel haberler bekliyoruz...
Kesinlikle , aynı durumdayız tüm yoldaşlıktaki arkadaşlarım sıkılmışlar, turnuva da bir yere kadar, son etkinlikteki görev sistemi ırkları bitirmiş oyuncular için başarısız , arka arkaya bina yükselt 5 gün süren keşif yap nereye kadar, yapmıyoruz artık.

Son düzenleme:

DeletedUser1113

Guest
Evet bu etkinlikteki görevler cok dengesiz kesinliklr.iki bölge kesfet cok uzun sürüyor zaman kısaltması gerekiyor . 20 saat kısalta almayı cok denedim bir dafa cıktı hele istedigim binalar 142 mercan isteyen sandık acmayınca hic helmiyor oda bir bilemedin iki tane geliyor .Sürekli sikke ve erzak geliyor yogun olarak.
Yeni misafir ırk konusunda birsey diyemiyorum ben bucukluklara yeni gectim .Tabi gelirse iyi olur bende elbet ırkları bitiricem .
Büyüycem.

DeletedUser1372

Guest
Sanırım bir kaç arkadaş dışında yeni ırkı merak eden yok :)
Burada bana gıcık olan + işareti koyun desem daha çok ilgi görürdü . :D
Oynadığım hemen hemen her oyunda,''para yatırarak oynayanlar, hille ile yükseltme yapanlar'' sizin deyimizle; ''Gıcıklar'' kategorisi sınıfındaydılar:)))
Bu oyunun bu serverinde, yine sizin deyimizle ''Serverde tek kalmanız, başınıza yıkılmasnı beklemeniz'' çok mantıklı bir yaklaşım olmuş:)
Herkese keyifli oyunlar.

Oynadığım hemen hemen her oyunda,''para yatırarak oynayanlar, hille ile yükseltme yapanlar'' sizin deyimizle; ''Gıcıklar'' kategorisi sınıfındaydılar:)))
Bu oyunun bu serverinde, yine sizin deyimizle ''Serverde tek kalmanız, başınıza yıkılmasnı beklemeniz'' çok mantıklı bir yaklaşım olmuş:)
Herkese keyifli oyunlar.

:D :D :D
Teşekkürler size de keyfli oyunlar. :)

kayotisir

Aktif Üye
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ben eksiği tamamladım sanırım :);)

Artı koyamayanların merakını gidermiş oluruz...

Son düzenleme:

AnathemA

Çalışkan Üye
bana gıcık olan + işareti koyun desem daha çok ilgi görürdü . :D

Senden daha çok ana hesaplardan cesaret edemeyip yan hesaplardan yazanlara gıcığım, hakaret içerikli mesajlar yanlardan yazılıyor , sataşmaları da öyle, onlar benim için korkak kategorisi sınıfındalar. :)

Pann tüyo vermiş :D
100 yorum olsaydı kim bilir daha ne tüyolar alırdık :D

Şirinler mi geliyor :)