• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yeni Misafir Irkı :)

DeletedUser689

Guest
Ardarda gelen etkinliklere bakılırsa daha yeni ırkı beklicez sanırım. 3-4 gün oldu daha bitireli benim ama öffff oldum daha şimdiden sizler aylardır nasıl bekliyorsunuz ya, ben bırakırdım herhalde oyunu. Şu alttaki alıntıya kahkaha attım bu arada. Lafını esirgemeyen insanlar sevilmez. Her kararını desteklemesemde yinede enerjini seviyorum ben ☺️
Sanırım bir kaç arkadaş dışında yeni ırkı merak eden yok :)
Burada bana gıcık olan + işareti koyun desem daha çok ilgi görürdü . :D

Bunaldık zaten, arkadaşlarım olmasaydı ara verirdim oyuna, ama olmuyor. 1 hafta dedim turnuva yapmayalım dinlenelim, salı günü gelmiş tutamadık kendimizi, turnuva sıralamasında ilk sıralar boş bırakamadık :D
Lafını esirgememek sadece değil Yeliz, onu herkes yapar ama dost bildiğim insanlara karsı dürüst olmak bile suç, ne düşündüğümü yazınca insanlar kaldıramıyorlar, o da ne demek oluyor, doğruları herkes kaldıramaz.
Her insan yanılabilir bende tabi, hep doğru karar vermeyebilirim, önemli olan telafi edebilmek ve yanlış bir şey varsa düzeltmek ama bunu herkese yapamazsın, bazıların bir yeri kalkıyor iyi davranmaya çalışınca . :) Acımasız olmak lazım sanırım .

Son düzenleme:
Irka gelince şu beta da başlayan etkinlik biraz değişik görev sisteme sahip, ana atölye ve imalathanelerde yapılması gerekecek ve bu da ne demek şehrimizdeki boş alanlara ufak 1 lvl. atölye ve imalatla dolduramayacağız misafirleri çok rahat ağırlayabiliriz, sürpriz yapabilirler . :)

DeletedUser689

Guest
Bunaldık zaten, arkadaşlarım olmasaydı ara verirdim oyuna, ama olmuyor. 1 hafta dedim turnuva yapmayalım dinlenelim, salı günü gelmiş tutamadık kendimizi, turnuva sıralamasında ilk sıralar boş bırakamadık :D
Lafını esirgememek sadece değil Yeliz, onu herkes yapar ama dost bildiğim insanlara karsı dürüst olmak bile suç, ne düşündüğümü yazınca insanlar kaldıramıyorlar, o da ne demek oluyor, doğruları herkes kaldıramaz.
Her insan yanılabilir bende tabi, hep doğru karar vermeyebilirim, önemli olan telafi edebilmek ve yanlış bir şey varsa düzeltmek ama bunu herkese yapamazsın, bazıların bir yeri kalkıyor iyi davranmaya çalışınca . :) Acımasız olmak lazım sanırım .
Dost bildiğine dürüst olduğunda kaldıramıyorsa dost olamamış demektir zaten. Çevremizdeki çürük elmaları böyle ayıklar bizim gibiler. Az olsun öz olsun, kuru kalabalığı hayatına dahil etme zaten. Nerde çokluk orda b.kluk derler bizim oralarda şahsen ben çevremdekilere ne düşünüyorsanız yüzüme söyleyin derim. Seviyorum dürüst insanları.

Irklara gelincede amaçsızca görev yapmaktan kurtulsam süper olur şahsen. Boşluğa düşmeyeyim diye hikaye görevlerini yapıyorum ve severek yapmıyorum

Nerde çokluk orda b.kluk derler bizim oralarda

Ha ha ha :D bunu beğendim, yeni sözler öğreniyorum. :D
Bak bende ne var, senden de öğrenecem şeyler var benim, bir kaç sayfa sana da ayıracam. :D
Eski Zaira yok artık, saygılı olmak bazen işe yaramıyor, ben neleri öğrendim son bir kaç ayda, artık kim çıkarsa karşıma çıksın gömerim :D

Eklentiler

• 71642283_376641459947355_7074096683117707264_n.jpg
    71642283_376641459947355_7074096683117707264_n.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 71

DeletedUser689

Guest
Ha ha ha :D bunu beğendim, yeni sözler öğreniyorum. :D
Bak bende ne var, senden de öğrenecem şeyler var benim, bir kaç sayfa sana da ayıracam. :D
Eski Zaira yok artık, saygılı olmak bazen işe yaramıyor, ben neleri öğrendim son bir kaç ayda, artık kim çıkarsa karşıma çıksın gömerim :D
Ahahahhaha . Sayfamı hazirladiginda görmeyi çok isterim

Son düzenleme:

DeletedUser689

Guest
Biri bana dese elf ırkı insanla değiştirmek istermisiniz seve seve yapardım, turnuvada çok farkediyor, insanların askerleri çok daha güçlü ve turnuvada kolay, elfler karışık ve haliyle zor, bunu her iki ırkla turnuva yaparak öğrendim. :)
gel degiselim canimin ici :D:D:D