• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Yeni oyuncuya tavsiyeler

• Konuyu başlatan Deleted User - 848898673
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 848898673

Guest
Merhaba, başlıktaki yeni oyuncu benim ve oyunda hızlı ilerlemek için varsa tavsiyelerinizi alırım :)
Her oyunda olduğu gibi parayla satılan elmas olduğuna göre kolayca harcamamam gereken şeyin elmas olduğunu düşünüyorum. Oyun içinde elmas nasıl kazanılır (para ödemeden), etkinlikler neler ve ne zaman açılır, dikkat etmem gerekenler nelerdir yazan olursa sevinirim. Bir de bazı gruplara istek gönderdim komşuluk için geri dönüş olmadı neden acaba bilgisi olan var mı?

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Hoşgeldiniz öncelikle, umarım kalıcı olursunuz :)

Ben de böyle bir konu açmıştım, yorumları inceleyebilirsiniz :)
Elmas kazanmak için kulenin açılmasını bekleyebilirsiniz (İleri ki günlerde açılacaktır. Yoldaşlığa katılırsanız ödülleriniz artacaktır).. Ayrıca ayda bir forum etkinlik bölümünde elmas ödüllü etkinlikler düzenlenmekte, takipde kalın :)

Deleted User - 848898673

Guest
Hoşgeldiniz öncelikle, umarım kalıcı olursunuz :)

Ben de böyle bir konu açmıştım, yorumları inceleyebilirsiniz :)
Elmas kazanmak için kulenin açılmasını bekleyebilirsiniz (İleri ki günlerde açılacaktır. Yoldaşlığa katılırsanız ödülleriniz artacaktır).. Ayrıca ayda bir forum etkinlik bölümünde elmas ödüllü etkinlikler düzenlenmekte, takipde kalın :)
Çok teşekkürler. Başlığı inceleyeyim.