• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yeni Sonsuzluk Kulesi Ödülleri Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Yeni Sonsuzluk Kulesi Ödülleri

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

isbara

Çalışkan Üye
Şöyle söylüyüm, tek kelimeyle muhteşem :) kuşları olmayan veya geliştiremeyenler için.

Peki şöyle bi sorun var Hakim Bey:

Kuledeeeeee Artıkkkkkkkkkk Gizemliiiiiiiiiii Sandıkkkkkkkk Çıkmıyorrrrrrrrrrrr !!!
kule 3 bölüm ya, eskiden her bölümde 1-2 sandık çıkardı, şimdi 2 bölümde 1 sandık ya çıkıyor ya çıkmıyor

Ayrıcaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Cüce Zırh Ustası vermiyor artık kule, o zaman Ustalığa eklensin

fatooo

Üye
Sonunda :D Ama şimdi kafamda çeşitli sorular dolanıyor. Aytaşı kütüphanesi seti yerine gelecek denmiş. Bu yapının tüm parçaları için geçerli yani dimiii:rolleyes: ve aytaşı kütüphanesinin çıkma şansı %5 ti. eserlerde öyle olacaksa işimiz biraz zor gibi. Neyse hiç yoktan iyidir diyorum. Kule açılınca şansımızı göreceğiz.

DeletedUser799

Guest
Anka kuşu eseri güzel bir hediye ama örneğin benim aradığım ay ayısı eseri. Ortak kullanılabilecek bir eser verilse ve dileyen istediği yapıda kullansa daha iyi olmaz mı?
Bir de bu konu haricinde daha evvel de öneri olarak dile getirmiştim; kalıntı ticareti uygulamaya konulsa çok kullanışlı olur.

DNDR-ASR

Süper Üye
...altı haftalık sınırlı bir süre için...

İyi olmuş, kalıcı olur umarım
özellikle anka kuşu olmayanlara büyük haksızlık vardı bu hiç yoktan bir çözümdür
diğer eserle yükselen yapılar çok önemli değil ama boz ayı sahibi olmamak da büyük dezavantaj onun eseri de eklenebilir

Cüce Zırh Ustası vermiyor artık kule, o zaman Ustalığa eklensin

Gelmiyor değil ama çok az geliyor gelen gideni karşılamıyor ustalıkta verilen benzerine de çok nadir denk geliyorum ve onun gücü %25 cüce zırhı da ustalığa eklense gelme ihtimali artmış olur güzel olur

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Erzak serpintilerine çok sevindim :)
Anka kuşunu kurup 'nasıl olsa işe yaramıyor, yer kaplamasın' deyip silmeseydim her şey daha güzel olabilirdi tabi :) Neyse nasıl olsa tekrar çıkar.
Tesekkür ederiz yenilikler için :)

Raithen

Özel Üye
: ) inandırıcı gelmeyebilir diye görüntü attım ya zaten.. 8 tane filan da %25 olandan var.. her turnuva kuruyorum 1 tane zırh yada diğerinden..

isbara

Çalışkan Üye
bende sürekli 7/8 tane olurdu, her hafta turnuvada 1 tanesini kullanırdım, 7/8 tane sıfırlandı ,yani yaklasık iki aydır kule hem sandık ödülü hemde cüce zırhı vermiyor, bu durum 3 gelişmiş oyuncumdada aynı malesef. sandık çıkmıyor; sandıklardan kazandığım cüce zırhlarıda sıfırlanıyor...

isbara

Çalışkan Üye
Sonsuzluk Kulesi 3 bölüm, şimdiye kadar her hafta aktif 2 bölüm açıp geldim, her kule döngüsünde,iki bölümde toplam 3-4 sandık çıkardı,bunlardan da 1-2 cüce zırhı. şimdi malesef kulenin 2 bölümünü bitirirken 1 sandık ya çıkıyor ya çıkmıyor.
ayrıca bu süre zarfında süre kısaltmaları kullanarak, kule 2 bölümü toplam 1 saat gibi bir sürede bitirdiğim için mi acaba sandık çıkmıyor?

DNDR-ASR

Süper Üye
kule 2 bölümü toplam 1 saat gibi bir sürede bitirdiğim için mi acaba sandık çıkmıyor?
3 katın tamamını en fazla yarım saatte bitiriyorum (rekorum 13 dakika :) - güncelleme; 9 dakika :D)
Hep böyle yaptım baştan çıkıyordu artık çıkmıyor onunla alakası olduğunu düşünmüyorum

Son düzenleme:

DNDR-ASR

Süper Üye
Tamamen şans işi ilk zamanlar konut ihtiyacım vardı hiç konut gelmiyordu

Özellikle Gürkana sürekli konut çıkıyordu hatta ilk konut çıktığında direkt ona mesaj atmıştım sonunda bana da çıktı diye

Konut çıkmadığı için gelen elması hep konut almak için kullandım şu an envanterimde onlarca konut var ve şehirde kurulu konutlar da ihtiyacımdan fazla aslında

Şimdi de zırh çıkmıyor sanırım ne lazımsa o çıkmıyor

Son düzenleme:

Raithen

Özel Üye
Gerçekten Kubrick e ne lazımsa onu çıkartmayalım diye uğraşmışlar mıdır diyorsun : ) hem şans hem de ne lazımsa o çıkmıyor beraber olmazlar sanki..

DNDR-ASR

Süper Üye
Uğraşmaya gerek yok envanterde ne fazla ise onu verip duracak basit bir kod olsa gerek

Benim paranoyaklığa varan oyuna güvensizliğimle senin hayranlığı aşan oyuna güvenin kıyasıya kapışır (sadece bu konu için değil bir kaç kere daha geldik aynı noktaya) :D