• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yeni Sonsuzluk Kulesi Ödülleri Yorumları

Etkinlik ödüllerinde şu anda var , ilerde belki başka yerden de kazanabiliriz.

Ekran görüntüsü 12-12-2021 01.18.58.png

Kuleden çıkmadı mi sana? Gerçi Astra ya 1 tane bile o eserden kuleden çıkmamış, değerli eserleri çıkmaz hiç kurmayacak olanlar yağıyor, tesadüf mü bilemedim. Planla da almam plan konutlara lazım.

Merhaba,

• Sonsuzluk Kulesi'nin Baş Düşman sandıklarına büyü parçaları eklendi
Bu değişikliği insanlar kazan özelliğinde büyü parçaları kullansınlar diye yapmışlar tahmin ediyorum, ışınlama çıkma şansını artırmışlar onun nedenini de anlıyorum oyuncular şehrindeki binaları silmek yerine kaldırsınlar ve büyü parçalara bozsunlar ama bunu elmas çıkma şansını azaltmadan yapamazlar mı, her seferinde 1 birim ver 2 geri al olmaz ki.
Şimdiki ve gelecek olan sandıklar ve bu sadece 1. kat:

Ekran görüntüsü 14-03-2023 01.24.25.png
Ekran görüntüsü 14-03-2023 01.24.45.png

Ekran görüntüsü 14-03-2023 01.26.09.png
Ekran görüntüsü 14-03-2023 01.26.28.png

Cidden kızıyorum artık biraz sert tepki vermiş oluyorum kusuruma bakmayın oyunu seviyoruz boş vaktini başka oyuna değil Elvenara harcıyoruz diye, 1 ay değil, 6 ay da değil 6-7 sene sadık oyuncular var burada , yani bu mu teşekkür. Bir kere olsun versinler güzel bir şey geri almadan, sanki o rakamlarda büyü parçası çok önemli de, 2000 değil 10 bin verseler anlardım da o rakamlar bir şey değiştirmez.
Her hafta 50-60 bin büyü parçası harcıyorum akademiyi döndürerek hatta büyü parçası ile üretilen yemi bile pas geçiyorum, 2,5,8 saatlik kısaltmaları da pas geçiyorum sırf 14 ve 20 saatlikler, kalıntılarla üretilen yem ve asker güçleri üretiyorum yine de yetmiyor bırakın kazana harcayım, gelmişler 2000 büyü parçası çıkma şansını artırmak için elmas çıkma şansını kısmışlar.
Tebrik ederim yapımcıları teşekkür ederim başka diyecek söz yok.

p.s. ben elmas her türlü alırım bana 25-50 elmas çıksa da olur çıkmasa da olur, bu yorumu kendim için yazmadım yoldaşlığı paylaştığım arkadaşlarım için yazdım, bizim sunucuda oynayan herkes için yazdım.

İyi oyunlar.