• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yeni Sonsuzluk Kulesi Ödülleri Yorumları

DeletedUser1694

Guest
anka kuşu anka kuşu diyorsunuz ama bende kuş yok onun yükselticisi var ne işe yarar anlamadım gitti:rolleyes::rolleyes:

DeletedUser1694

Guest
kuş ne işe yarıyor her ay ustalığa geliyor büyü parçası yetmiyor

kuş ne işe yarıyor her ay ustalığa geliyor büyü parçası yetmiyor
2021-02-21 (3).png
Bu 5. seviyedeki ateş kuşa ait bilgiler , 2 tane daha var ama ateş çok daha önemli öncelik ona verin. Büyü parçası yetmiyorsa eserler toplayın ilerde üretirsiniz ve sakın o eserleri büyü parçalara çevirmeyin çok pişman olacaksınız sonra. :)

Albatros1907

Aktif Üye
Merhaba elvenar yoldaşları bildiğimiz gibi mor gizemli sandıkta lamba cini yapısı çıkıyordu şansın olursa ya da 3. Kattaki son sandıkta çıkıyordu yapımcılar ne yazık ki mor sandıktaki lamba cinini çıkartmışlar anlamadım birşey vermek için birşey almak mı gerekiyor ? Aytaşını çıkarttınız yetmedi cini çıkarttınız. 3. Kata çıkamayan oyuncular var en azından mor sandık çıkınca lamba cini çıkma hevesiyle yapıyorlardı şimdi o heveste kalmamış kötü olmuş:(

Raithen

Özel Üye
Onu 6 haftalık süreyle geçici olarak çıkarmadılar mı.. 2 hafta sonra gelir geri.. Eser lamba cininden çok daha önemli bence..

Bende çeker atarım çıkarsa geçit kazancı eser ışınlama ve erzak var bende?
Haklısın Özgür 2 farklı içerik var , ama ikisinde de lamba var, tek fark cücelere gelen hesaplarda geçit kazancı var daha ırklara ulaşamayanlarda geçit yerine erzak lütufu koymuşlar.
Dun Ad Astra da çıkmış mor sandık:
2021-02-22 (3).png
Bu da 5. devrede bulunan hesapta çıkan mor sandık:
2021-02-22 (5).png

Yani senin gözün erzak serpintiye takılmış olabilir. :)

Albatros1907

Aktif Üye
Merhaba elvenar yoldaşları bildiğimiz gibi mor gizemli sandıkta lamba cini yapısı çıkıyordu şansın olursa ya da 3. Kattaki son sandıkta çıkıyordu yapımcılar ne yazık ki mor sandıktaki lamba cinini çıkartmışlar anlamadım birşey vermek için birşey almak mı gerekiyor ? Aytaşını çıkarttınız yetmedi cini çıkarttınız. 3. Kata çıkamayan oyuncular var en azından mor sandık çıkınca lamba cini çıkma hevesiyle yapıyorlardı şimdi o heveste kalmamış kötü olmuş:(
Yanıldım arkadaşlar...
Göremedim bi an anlık tepkiyle yazdım kusuruma bakmayın

Albatros1907

Aktif Üye
Kimine çıkıyor işte kubrick daha yeni 1 tane çıktı 5 ettim eseri cüce çıkmazdı çıkası tuttu 2 hafta da 5 tane cüce çıktı resmen