• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yeni Sonsuzluk Kulesi Ödülleri Yorumları

DNDR-ASR

Süper Üye
2 tane cüce zırhına 10 eser veririm mümkün olsa kime ne lazım değilse o geliyor sanki tabi tamamen şans işi yapacak bir şey yok

Bana 6 tane çıkmış, 3 tane daha çıkarsa sildiğim fırtınayı ilerde yer olunca tekrar kurabilirim. :)
@Virtus size kaç tane çıkmış hiç paylaşmıyorsunuz, hani siz de paylaşacaktınız bizler ile sohbet edecektiniz. :)

Raithen

Özel Üye
Kubrick ödül elmaslarından sonra burada da önüme geçmişsin.. 10 eser nedir 4 taneyi zor aldık.. tebrikler..

DNDR-ASR

Süper Üye
Kubrick ödül elmaslarından sonra burada da önüme geçmişsin.. 10 eser nedir 4 taneyi zor aldık.. tebrikler..

Bana faydası olmayan Anka Kuşunun Eseri :)

şansa bağlı alınabiliyor ama onu görmüş olduk sadece
yoksa o hesap için 20k büyü parçası başka bir şey değil
ne yazık ki ona da ihtiyaç yok

Raithen

Özel Üye
Sakla bence onları o kadar değersiz değiller.. ilerde bir aksiyon olur bakarsın onlarla ilgili.. buyu parçasına harcanmaz..

DNDR-ASR

Süper Üye
Aynen mecbur kalmadıkça eser satmak mantıklı bir hareket değil ileride farklı fırsatlar çıkabilir belli olmaz

isbara

Çalışkan Üye
lütfen ama kule gizemli sandıklarından büyük ödül olarak verilen geçit depo dolumu çıkarılsın lütfen yani, kule sandıklarından sadece geçit kazancı çıkıyor, hayır yani onu kaldırırsanız cidden ne çıkacak acaba çok merak ediyorum. bence boş sandık çıkarırsınız gibime geliyor olsun hiç bişey çıkmasın ama geçitte çıkmasın o kadar yani...

lütfen ama kule gizemli sandıklarından büyük ödül olarak verilen geçit depo dolumu çıkarılsın lütfen yani, kule sandıklarından sadece geçit kazancı çıkıyor, hayır yani onu kaldırırsanız cidden ne çıkacak acaba çok merak ediyorum. bence boş sandık çıkarırsınız gibime geliyor olsun hiç bişey çıkmasın ama geçitte çıkmasın o kadar yani...
Aynısını yazacaktım, 3 gündür 6 hesapta da hepsinde de geçit çıkar mı, ama yine şikayet ediyor derler yazmadım, ne çıkıyorsa çıksın, bakmıyorum pek artık çıkan ödüllere . :) AnathemA ya da hep büyülü atölye çıkıyor, şehri ışınlayıp sırf atölye kuracağım yakında :) , keşke ihtiyaç olana çıksa da, yazık o kadar büyülü bina depoda duruyor.

Bir seçenek olsa da, hani şehir taşıma veya taşımama seçiyoruz ya, onun gibi, kulede büyülü binalar çıksın mı çıkmasın, erzak ve sikke de etmezler satınca, anca büyü parçalar elde edilir ama o kadar arkadaş istiyor ki kıyamıyorum, belki ilerde oyunda senede bir kere olsa da fuar veya nasıl denir buna Türkçe, yanlışsa düzeltin, işte herkes o gün elindeki malzeme olsun, rün, eser, takas edebilsin veya hediye edilsin seve seve verirdim.
Bugüne kadar elmasla aldığım büyülü binalara yazık, boşa gitmiş hepsi, çünkü o kadar da envanterimde duruyor.

Bu oyuna ait etikete ek olarak slot eklemesi lazım. :)

DNDR-ASR

Süper Üye
Geçit kazançları birikiyor elbet bir gün lazım olur nasılsa diye düşünüyorum çok takılmıyorum ona

Ama büyülü komutlar benim de derdim işin kötü tarafı başlarda çıkmıyor diye söylenirdim bazı arkadaşlar bana 6. çıktı 7. çıktı derken bana 1 tane bile çıkmıyordu ben de kuleden gelen veya satın aldığım tüm elması konutlara yatırdım şimdi envanterde duruyorlar (gerçi şu an hepsi envanterde ama kuracağım zaman anca yarısını kurarım kalanı bekleyecek orada) satsan para etmiyor

Envanterde beklemesi dert değil ama o kadar elmas harcadım konut almak için yazık valla

Raithen

Özel Üye
Geçit kazancı seviyorum yapı kurmadan geciyorum ırkları.. Elmasla konut alıyordum bende almayalım madem ilerde fazlasıyla gelecek gibi söylenenlere bakılırsa..

Invasion

Meşhur Üye
Akıntıya karşı kürek çeken sandalcı gibi hissediyorum... Şu oyuna başladım kısa sürede (tabi gece gündüz emek) bir yerlere gelebildim.Lakin bu süre içerisinde hiç bir şey bu kadar oyundan soğutmamıştı beni şu eser çıkma olayının soğuttuğu kadar.Dönüp dolaşıp aynı şeyi söyledim askeri yapılar içerisinde ateş anka tek başına favori. Zamanında etkinliği yapılmış Tristeria, windstorm, Rntx, Kubrick ve diğerleri ki o zamanlar gençler daha düşünün :) almışlar ondan sonra oyuna başlıyanlara daha önce bu oyuna başlasaydınız mı denmek isteniyor acep sorarım ? O etkinliğin en son ne zaman yapıldığını hatırlayan varmı? onuda sorarım. Oyunun yapay zekasındaki eksikleri anlat anlatabildiğin kadar ihityacı olamayana 11 12 eser çıkacak isteyene 2'yi bile çok görecek ve birileri halen çıkıp şans diyecek (yüksek sesle gülüyorum) Tek bir umudum kaldı %5 ihtimalli kule değil ! belli periyotlarda yapacağınız etkinliklerde, bileğinizin hakkıyla kazandığınız eserleri ister o etkinliğin, isterse mevcut olan bir yapınızda kullanabilme özgürlüğünün gelmesi.Teşekkürler ...

Invasion

Meşhur Üye
Zaten akedemiden askeri yapıların gelmesi için gece gündüz nöbet tutuyoruz 10 gün büyücü çoğaltıcının gelmesini bekledim düşünün.Bu şartlar altında turnuvada benden 4-5 kat büyük birliklere askerle dalacam öylemi :) Sıralamada yer bulmaya çalışacam, zamanında ununu elemiş eleğini asmış oyuncular arasında yer bulacam eksik o kadar yapı ve gelişimim olmadan.Nolacağına söylüyeyim size oyun yapımcılarının da endişesi bu 50 100 oyuncu arasında oynanan bir oyundan öteye gitmeyecek önlem alınmazsa yada envanter adaleti getirilmezse.

Rosalinda

Aktif Üye
fazla kızdırmadan dediğini yapmalılar bence :) bir çok kişi aynı durumdan şikayetçi kim istemez şehrinde 1 ateş kuşu 1 boz ayı yapısı olmasın :) madem onları vermiyorsunuz benzer özelliklerde başka bir yapı verin o da yok.

Raithen

Özel Üye
Ben beklentimi dusuk tutmuştum yüzde 25 yanı seviye 5e razıydım onu da aldım.. yüksek beklenti hayal kırıklığı yaratabilir.. tabi ki bende isterim bir Anka kuşu etkinliği.. bu konuda +1 ile katiliyorum sevgili Invasion bey’e..

Invasion

Meşhur Üye
Arkadaşlar kızarım tabi kızacağımda.Bir çok online oyun tecrübem var hem oyuncu hem admin olarak.Bir oyun oyuncularıyla var olur alttan gelenler hep yeniliklerle kolaylıklarla karşılaşmalı yoksa oyunu başlamadan sonlandırırlar.Mesela hiç tanımadığım bir çok hesabın pazarda tekliflerini topluyorum (abartılı olanlar hariç) maksat işleri dönsün oyuna asılsınlar yarın bizle aynı klanlarda onlarıda görelim diye. Bu oyunun temel mantığında da zaten imece yok mu ? Hadi bakalım oyun yapımcılarıda bu imeceye dahil olsun.