• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi yok olan köyler

• Konuyu başlatan DeletedUser337
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser337

Guest
Merhabalar,

Bazı oyuncular uzun süre girmediklerinde köyleri kayboluyordu ve bizler de komşu bakımından zora giriyorduk. Turnuvalarda zaten iki kişi direnmekteyiz ben daha sondaki ödüle ulaşamadım hiç. Yakın gelecekte de ulaşır mıyım pek sanmıyorum. Önerim şu kaybolan köyler yerine gelen altın toplama gerçekten güzel bir uygulama oldu lakin biz komşuyu neden istiyorduk erzak getirimi olsun diye. Bu altınları toplarken de cüzi bir miktar erzak verse köyler çok da fena olmaz. Normal bir köye yardım yaptığımızda aldığımız altının yarısını alıyoruz. Erzakta da bunun gibi bir şey olabilir. 200 erzak bile verse yeter. Boş bölge oldukça fazla zaten. 30 bölge açık olsa 6000 erzak yapar bu da zaten 5 kullanıcı ile karşılıklı yardımlaşmaya denk gelir. İnşallah bu önerim dikkate alınır. Erzak gelmeyecekse en azından her 100 tane de bir komşularda bulduğumuz sandıklardan çıkan ödüller gibi ödüller kazanırsak daha da şevkleniriz diye düşünüyorum. Ayrıca sandıklardan da rün düşerse çok güzel olur. Nadir de olsa düşmesi komşu yardımını güçlendirir diye düşünüyorum.

Hoşça kalın.

DeletedUser3

Guest
Boş olan bölgeler ile ilgili çok daha büyük bir çalışma sürmektedir ve çok değil yakında bu özelliği sizlerle buluşturmayı düşünüyoruz böylece komşusuzluk sorunu ortadan kalkacaktır. :)
V1.8 güncellemesi ile yapılan bir değişiklik de bunun bir habercisidir zaten.

Bundan sonra inaktif hesaplar silinmeye dünyanın merkezinden başlayacaktır, kenarlardan değil. İnaktif oyunculardan kaynaklı dünya haritası sorunlarının çözümü için getirilecek olan adımların temelini oluşturmaktadır bu.

DeletedUser337

Guest
Teşekkür ederim bilgilendirme için evet o madde benim de dikkatimi çekmişti.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.