• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yoldaş araması DİRİLİŞ ;)

• Konuyu başlatan DeletedUser1471
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1471

Guest
Merhaba sayın elvenar oyuncuları klanımıza aktif ve kuleci oyuncular aranıyor. Puan takıntımız yok Kulede şimdilik giriş katının ödüllerini almakla sınırlayız turnuvada ise 6 ila 7 sandık açılıyor oyunu seven boşta olan oyuncuları aramızda görmekten mutluluk duyarız. ^_^
Saygılarımla iyi oyunlar...

Diriliş büyücüsü

DeletedUser1471

Guest
4 kişilik yerimiz var kule 1 kat zorunlu turnuva puan sınırı 650 yardıma ihtiyaç olduğunda mal desteği sağlanır sohbete katılacak günde 3 5 saat aktif olacak BOŞTA olan oyuncuları aramızda görmekten mutluluk duyarız.^_^

Deleted User - 848886337

Guest
4 kişilik yerimiz var kule 1 kat zorunlu turnuva puan sınırı 650 yardıma ihtiyaç olduğunda mal desteği sağlanır sohbete katılacak günde 3 5 saat aktif olacak BOŞTA olan oyuncuları aramızda görmekten mutluluk duyarız.^_^
Sanırım güzel bi klana katılmak için 40 fırın ekmek üretmem gerekiyor.Ama 40 fırın ekmek üretmek için de güzel bi klana girmem gerekiyor. Bu ne yaman çelişkidir böyle:(

Deleted User - 848886337

Guest
Ne oldu neden öyle dedin ?
Klan arayışındaydım birçok klana başvurdum almadılar hatta isteğimi kabul edip hemen ardından çıkaran oldu. Hatta bu yüzden bi gün başvuru bile yapamadım çıkarıldım diye. Ama katıldım sonunda bi klana. Tabi bahsettiğim yüksek puanlı klanlar. Diğerlerine katıldım ama hiçbir verim alamadım, günlük ziyareti bile yapmıyorlardı. İçimde yara oldu o yüzden yazmadan edemedim

DeletedUser1471

Guest
Klan arayışındaydım birçok klana başvurdum almadılar hatta isteğimi kabul edip hemen ardından çıkaran oldu. Hatta bu yüzden bi gün başvuru bile yapamadım çıkarıldım diye. Ama katıldım sonunda bi klana. Tabi bahsettiğim yüksek puanlı klanlar. Diğerlerine katıldım ama hiçbir verim alamadım, günlük ziyareti bile yapmıyorlardı. İçimde yara oldu o yüzden yazmadan edemedim
Bizim klana gel istersen?

DeletedUser1471

Guest
3 kişilik yerimiz var kulede ve turnuvada elinden geleni yapabilecek oyuncular tercihimiz yardıma ihtiyaç olduğunda gereği yapılır sohbete katılabilecek görev insanı olmayan :) aktif olacak BOŞTA olan oyuncuları aramızda görmekten mutluluk duyarız.^_^