• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yoldaşlığımıza Aktif Oyuncular Aranıyor !..[Lord Of Rings]

• Konuyu başlatan DeletedUser654
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser654

Guest
Merhabalar ben Altan oyuna 2016 kasım sonunda başladım ve sonrasında tanıdığım birkaç arkadaşla yoldaşlık kurdum. Maksat muhabbet ve oyunda daha hızlı ilerlememiz için birbirimize destek çıkma.

Alım şartları;

1) Oyundaki karakterini devamlı geliştirecek olmak.
2) Uzun süre (Birkaç Hafta,Ay)'oyuna giremicek olursanız haber verme.
3) Oyun içi yoldaşları birşey isterse elinden gelen yardımı verme.
4)Yoldaşlık Kuralları ilerleyen zamanlarda değişir. (Aktif user başvurusuna ve büyümeye göre)
5) Mazereti yoksa Wp grubuna katılma şartı.
6) Günlük yoldaşlık yardımlarını yapma şartı ARAMIYORUZ ! Müsait olursanız bu yardımları zaten yaparsınız.
7) Yoldaşlığa girerken depozito ücreti ("1000 kalas 1000 mermer ve 1000 çelik :)" ) alınır.

Bizler yeni başladık oynamak isteyen ve bizim yoldaşlığımıza katılmak isteyen arkadaşlar burdan mesaj atabilri yada oyundan ulaşabilir Kullanıcı adım: Altan Reyiz

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser654

Guest
teşekkürler biraz gec başladık bakalım 2-3 ay içinde yeni server açarlarsa oraya geçeriz

DeletedUser

Guest
teşekkürler biraz gec başladık bakalım 2-3 ay içinde yeni server açarlarsa oraya geçeriz

Yeni dünya açmak yerine sıralama puanları belli dönemlerde sıfırlanabilir. Turnuva gibi. Bu periyotlar sonunda belli bir sıraya girenlere özel ödüller verilebilir. Yeni dünya açımına çeşitli nedenlerden ötürü karşı olduğumu belirtmek istiyorum. Bu nedenleri önceki konularda bazı arkadaşlar yazmışlardı.

Tabi sıralama puanları o zaman neye göre belirlenecek gibi bir sürü soru çıkıyor ortaya onun için bu öneriyi forumda yazmamıştım. :)

Yeni dünya ancak ve ancak mevcut dünyanın kapasitesi dolduğu zaman açılmalıdır bence.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser670

Guest
12 kişinin hepside aktifmi ve puan farkı oluomu sınır puan nedir

DeletedUser654

Guest
teşekkürler @dre4m @ThunderingVbn 12 kişi aktif değil şuan 4 kişi aktif oynuyoruz ama aktif oyuncular katıldıkça yoldaşlık içi kurallar değişir ve ona göre ilerler puan sınırı yok bizim yoldaşlıga girmek için