• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yoldaşlık Konusunda

Trigger

Yeni Üye
Oyuna yeni başladım ve aktif olarak kullanıyorum.Yrni başlayanlar için gelişim amaçlı katılabilecegim yoldaşlık öneriniz var mı?

Benim önerim yok ama bir tavsiye verebilirim, https://www.elvenstats.com/tournaments bu siteyi kullanarak kendine uygun yoldaşlık bulabilirsiniz. Daha rahat hareket etmek için oyuncu isminizi girin sonra turnuvalar bölümünde oyuncu ismi ile girerseniz tr serveri ilk sırada olacak , girmek istemezseniz eğer listede bizim sunucumuzu bulun turnuvaya katılan yoldaşlık listenin altında sayfaları çevirerek hangi yoldaşlıklar aktif görebilirsiniz, hatta yoldaşlıklara tek tek tıklayarak yoldaşlığa ait istatistiği de görebilirsiniz.
Ekran görüntüsü 19-03-2023 22.34.07.png

Mümkünse turnuvada 40 bin puana yakın olan yoldaşlığa katılmaya çalışın, dediğiniz gibi aktifseniz kule ve turnuva özelliklerine sizden biraz daha gelişmiş oyuncuların yardımlarıyla daha çabuk erişirsiniz. Bir de yoldaşlığa katılmak için onla ilgili araştırma var galiba emin değilim denemedim eskiden hesabı açan hemen katılabiliyordu şimdi değişmiş olabilir onu kontrol edin.

Wezen

Çalışkan Üye
Eski bir server da gelişmek kolaydır , yukarıya tırmanmak zordur.
Tristeria ya katılıyorum ilk başlarda turnuva önemlidir 10 sandık açamayan yerde durmanı tavsiye etmem.
Kule için yeterli seviyeye geldiğinde 3 kat yapabilen sana yardım edecek yoldaşlıklara katılmanı tavsiye ederim. Senin seviye 5 e gelene kadar kuleyi bitirecek malzemeyi verecek oyuncular olacaktır. Kimse vermez ise özelden bana yaz komşuluk durumunu bilmiyorum ama ben bir şekilde veririm. Irk seviyelerine geçince kule artık ticareti olmayan başka malzemeler istemeye başlıyor.
Keyifli oyunlar.

Trigger

Yeni Üye
Şu anda Korsanlar isimli yoldaşlıkta bulunuyorum.Komsuluk olayı çevre ile sınırlandırılmış ve arkadaş olarak ekleme yapılamıyor malesef.Tesekkur ederim Wezen az önce ticaret teklifini kabul ettiniz.İmalathane sayısının az tuttum ancak seviye yukseltiyorum.Bonusnuretim veren çelik.Diger üretim binalarını hiç kullanmadim.Doğru mu yaptım bilmiyorum.Forge of da ticaret olayını ve devasa binaları loca içerisine atabiliyorduk.Bu oyunda ortak ilan veriyoruz anladığım kadarıyla.

KonstantinN

Çalışkan Üye
sevgili trigger öncelikle elvenara hoş geldin. akşam bir post yazmıştım fakat silinmiş önemsiz bir nedenden dolayı olabilir normaldir.
yoldaşlık bulmuşsun zaten tebrik ederim. bizim yoldaşlığa ait herhangi bir hesapla komşuluğun varsa kaynak ihtiyaçların doğrultusunda bizde elimizden geleni yaparız eğer komşuluk yoksa da problem değil bizden bir hesabı oraya getirip yine yardımcı oluruz. bu oyuna yeni başlayan herkes diğer oyuncuların yardımı ile hızlı bir şekilde gelişti diğer türlü zor oluyor.
30 konut 8 atölye 4 er imalathane ve en az 8 silah deposu 5. çağa geldiğinde şehrinde olursa eğer rahatlıkla turnuva ve kule yaparak ödülleri kazanabilirsin. böylece hem iyi bir hesabın olmuş olur, hemde istediğin yoldaşlıkta oynayabilirsin. kule 3 kat yapan ve turnuvada 2k 5k civarı puan yapan bir hesabı herkes yoldaşlığına almak ister. bu oyun sabır bazende yüksek sabır :) ister.
turnuva 5. çağda açılacak oraya kadar oyunu ancak anlayıp çözebiliyor zaten yeni bir oyuncu.
keyifli oyunlar diliyorum dark alliance adına.

windstorm

Tecrübeli Üye
Merhaba oyuna hoşgeldiniz umarım keyifli vakit geçirip oyunu seversiniz. Normal şartlarda Modaretörlerin bilgi vermesi gerekli fakat çok o konuda aktif değil forum biz oyuncular yardımcı olmaya çalışırız elimizden geldiğince

windstorm

Tecrübeli Üye
Benim hesaba komşu hesabınız malzeme konusunda yardımcı olurum. Pazar teklifinde verdiğin miktarın 8 katını iste ben alırım

Trigger

Yeni Üye
Fikirleriniz doğrultusunda köyü gelistireceğim.Bugun baslangıç paketi aldım.1000 elmas hediye olarak 1 işçi verdi.Store ve banka kartı kampanyası ile uygun fiyata geldi.Kamu sektöründe çalışıyorum.İleti geldiğinde yoğun olmazsam oyuna bakıyorum.

Wezen

Çalışkan Üye
Benim 4 köy yanımdaymışsın ne lazımsa yaz yardım ederim.
Elmas alıp para harcamana sevindim kalıcı olursun :)

Trigger

Yeni Üye
Yaş itibariyle Age of ve Red Alert türü oyunlarda ünv yıllarım geçti.Diger FPS oyunlarını sevmiyorum.Kısa dönemde olsa oynamadım.Elimden geldiğince oynamaya çalışıyorum.İnş uzun dönemli olur.

Normal şartlarda Modaretörlerin bilgi vermesi gerekli
Wind bu konu yoldaşlık arayan oyuncular için , moderatörlerin oyunculara yoldaşlık arama veya yoldaşlık öneride bulunma görevi yok ki, burası oyunculara ait bölüm bizler oyuncular yardımcı olursak oluruz yoksa boş ve cevapsız kalacak, oyunla ilgili sıkıntı soru veya yardım olsa o zaman tamam yani haksızlık etmeyelim.

Varok

Yeni Üye
sadece klan önerisi hakkında söylemedim ben bunu forumda genel olarak bilgilendirme yönetim tarafından yapıldığını görmedim soru soran yeni oyuncuya veya eski oyuncuya yönetimin pek cevap verdiğini görmedim açıkcası. Bu olay bence genel olarak herkesin bildiği bir şey

vulkan

Yeni Üye
hangi oyuncu isim vererek yoldaşlık adı önerdi burada?
yeni gelen oyuncuya hoş geldin demek ona rehberlik etmek elbette önce modların görevidir.
onlar mod oldukları kadar aynı zamanda elvenar oyuncusu değil mi?
herkesten uzun süre online oldukları için bu oyuna gönül verdikleri için bu görevde değiller mi ?
biz zaten oyuncular olarak elimizden geleni yaparız yapıyoruz da benim gördüğüm standart duyurular haricinde birşey gören varsa söylesin.
hem bir mod klanda tavsiye edebilir bir klana oyuncu da yönlendirebilir kendi oyun hesabıyla bunu yapar resmi anlamda yapmak istemiyorsa neyse yeni tartışmalara mahal vermeye gerek yok bu hesapta az sonra engellenir zaten iyi geceler cümleten

Varok

Yeni Üye
İşte anlatmak istediğimiz bu çözüm odaklı olmak gerekirken neden hep engel bizim amacımız bişeyleri dile getirip düzelmesini istemek ama yanlış yapıyoruz demekki düzelmeden aynı şekilde devam etmeyi tercih ediyorlar