• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yoldaşlık Maceraları Görüşleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser284

Guest
Kuru özür olmazzz. Yanına bir çikolata bir çicek ya da elmas istediğimizi iletirmisiniz lütfen:D:D:p

DeletedUser284

Guest
Girdap takılı kaldı. Bir sonraki etabı göremiyoruz ve rakiplerimiz bize ciddi fark atmaya başladı. Bu genel bir hata mı?

DeletedUser120

Guest
nasıl takıldı acaba yardımcı hiçmi rozet atamıyorsunuz yoksa görev dongusundenmı hep aynıları geliyor

DeletedUser284

Guest
Tüm rozetleri tamamladık ama diğer etaba gecmedi takıldı kaldı

DeletedUser120

Guest
Oyun Müdürü Pann yardımcı olur bu konuda ticket atabilirseniz

DeletedUser120

Guest
daha 2 gün var :) siz görev döndürmeye devam edın rozetler çoğalsın birden atarsınız fark kapanır :)

DeletedUser284

Guest
Aynen öyle yapıyoruz. Ama motivasyonumuz da şaşalamadı değil:) Zaman kaybına uğruyoruz şu anda.!

DeletedUser120

Guest
bız son 2-3 saat 5000 puan kasmıstık öncekinde :) ınanın o motıvasyonu yüksek tutmak lazım
elbet cozulecektır.bugun olmasa bile Sayın Pann ulasır yazılımcılara hemen çözmeye calısırlar .

DeletedUser284

Guest
Elbette ulaşır ve çözülür. Benim merak ettiğim sadece bizim yoldaşlığa mı oldu bu durum????

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba, bu sorunu sistem üzerinden çözdük. Şimdilik sadece sizin yoldaşlığınızda karşılaştık ama diğer yoldaşlıkların da bu durum ile karşılaşmaması için bir konuya dikkat etmeleri gerekmekte. Girdaba rozet atılırken birden fazla oyuncu aynı anda (aynı salise de diyebiliriz) aynı rozeti atmaya çalıştığında, girdapta bir tıkanma meydana geliyor. Bu nedenle bu konuya biraz dikkat gösterilmesi gerekmekte. Şirket yazılımcıları bu durumdan haberdar ve üzerinde çalışmakta.

Anlayış ve sabrınıza ayrıca teşekkür ederim :)

DeletedUser216

Guest
Merhaba, bu sorunu sistem üzerinden çözdük. Şimdilik sadece sizin yoldaşlığınızda karşılaştık ama diğer yoldaşlıkların da bu durum ile karşılaşmaması için bir konuya dikkat etmeleri gerekmekte. Girdaba rozet atılırken birden fazla oyuncu aynı anda (aynı salise de diyebiliriz) aynı rozeti atmaya çalıştığında, girdapta bir tıkanma meydana geliyor. Bu nedenle bu konuya biraz dikkat gösterilmesi gerekmekte. Şirket yazılımcıları bu durumdan haberdar ve üzerinde çalışmakta.

Anlayış ve sabrınıza ayrıca teşekkür ederim :)

Şimdi komple gitti macera =)
direkt bitmiş gibi 4 yıldız ve son flama görünüyor ancak son flamaya tıklandığında bu yol tıkalı yazıyor.....

DeletedUser284

Guest
Bu hatanın hızla alakası olduğundan pek emin değiliz. zira şu anda sadece ben ve bir yoldaşım ayrı rozetleri atıp etabı tamamladığımız halde, girdap yeniden yok oldu.
Bu her 2 etapta bir aynı şekilde devam ediyor. Hak verirsiniz ki çok sinir bozucu bir durum ve arkadaşlarımızdan çoğu usanıp rozet atmaktan vazgecme moduna girdi:)

DeletedUser120

Guest
Aşırı gereksiz bir zorluk derecesi onuda geçtim görev takılması nedir :)
hadi herseyı hallettık ödül için yapmıyoruz ama ödüller bile şaka gibi :)
biraz daha düzenlenip öyle gelmeli maceralar yeni görevler bundan sonra kalıcıysa bıraz daha kalıcı ödüller renk katıcak ödüller koyulsun.

DeletedUser924

Guest
Macerada da keşke turnuva ve etkinlik gibi saat geri sayımına düşse bu şekilde biraz kafa karışıklığı oluşturuyor.. tam olarak saat kaçta bitecek belli olsa ona göre üretim ayarlarız risk almış oluyoruz bu saatte 2 günlük üretim ayarladığımız için.. hala 2 gün gösteriyor çünkü..

DeletedUser919

Guest
Aşırı gereksiz bir zorluk derecesi onuda geçtim görev takılması nedir :)
hadi herseyı hallettık ödül için yapmıyoruz ama ödüller bile şaka gibi :)
biraz daha düzenlenip öyle gelmeli maceralar yeni görevler bundan sonra kalıcıysa bıraz daha kalıcı ödüller renk katıcak ödüller koyulsun.
Macerada da keşke turnuva ve etkinlik gibi saat geri sayımına düşse bu şekilde biraz kafa karışıklığı oluşturuyor.. tam olarak saat kaçta bitecek belli olsa ona göre üretim ayarlarız risk almış oluyoruz bu saatte 2 günlük üretim ayarladığımız için.. hala 2 gün gösteriyor çünkü..
Merhaba CiftciMehmet ve eylulji,

Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Bunları notlarımıza mutlaka ekleyeceğiz.
Keyifli oyunlar dileriz. :)

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser919

Guest
Notes_TR.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Yoldaşlık Maceraları'nda girdaba rozet atılırken dikkat etmeniz gereken bir durum vardır. Birden fazla oyuncu aynı anda aynı girdaba rozet attığı için tıkanma durumu meydana gelebilir.
Bu nedenle bu konuda hassasiyet göstermeniz gerekmektedir.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser571

Guest
Girdaba ulaşabilen olmamıştır sanmıyorum. Bi öncüler belki ama onlarda son haritadaki bütün noktaları açamamışlardır diye düşünüyorum.
Evet bu seferki çok zordu büyüler zorladı ama bu zorluk önemli değilde karşılığını alamamak sıkıntı.
Verilen puan ya tüm üyelere verilmeli yoldaşlığa verileceğine yada puan arttırılmalı. 1. yoldaşlığın aldığı puan nerdeyse benim bi binama denk. Çok az bi puan. bi düzenleme yapılmalı. Tüm üyelere ayrı ayrı puan verilmeli diye düşünüyorum.

DeletedUser919

Guest
Girdaba ulaşabilen olmamıştır sanmıyorum. Bi öncüler belki ama onlarda son haritadaki bütün noktaları açamamışlardır diye düşünüyorum.
Evet bu seferki çok zordu büyüler zorladı ama bu zorluk önemli değilde karşılığını alamamak sıkıntı.
Verilen puan ya tüm üyelere verilmeli yoldaşlığa verileceğine yada puan arttırılmalı. 1. yoldaşlığın aldığı puan nerdeyse benim bi binama denk. Çok az bi puan. bi düzenleme yapılmalı. Tüm üyelere ayrı ayrı puan verilmeli diye düşünüyorum.
Merhaba figfig,

Görüşleriniz için teşekkür ederiz. Önerilerinizi notlarımıza mutlaka ekleyeceğiz.
Yaşadığınız sorun olduğunda detaylarıyla birlikte ticket açmayı ve önerileriniz olduğunda ise yine buradan bize yazmayı unutmayın.
Keyifli oyunlar dileriz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.