• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yoldaşlık Maceraları Yorumları

DeletedUser284

Guest
Yoldaşlık Maceralarında en olumlu bulduğum kısımlar
+Birliğin kardeşlik ruhunu tazelemesi ve paylaşımı çoğaltması
+Oyuna hareket getirmesi
+Çoğu oyuncu beğenmese bile ihtiyacı olan için değerli ödüller.

Yoldaşlık Maceralarında en olumsuz bulduğum kısımlar
+Her macerada teknik sorunların olması
+Birçok noktada abartılı rozet istenmesi

Özellikle muhafız rozetinde zorlandık. Sabaha kadar uyumayıp kışla nöbeti tuttuk:confused:
Büyülü imalat rozetlerini akademide üretmek istenen rozet sayısına erişemeyeceği için; Motiveler haricinde turnuvada kazanılan asa, büyülü iksir ve cadı şapkasını her daim o görev cubuğunu açık tutarak toplamayı başardık.
Turnuva bittiğinde birliğin kazandığı hazine sandığından gelecek olan büyülü imalatlar için alarma gecip hazır olda bekledik:)
Sonuc olarak teknik sorunlar dışında eğlene güle oyunun tadını cıkararak hırsla değil, azimle bir mücadeleyi daha geride bıraktık.

Maceralara katılan ve her defasında yeni deneyimler kazanan, bu sayede bir adım daha ileriye gitmeyi hedefleyen tüm Yoldaşlıkları tebrik ederim;)

DeletedUser924

Guest
Yoldaşlık Maceralarında en olumlu bulduğum kısımlar
+Birliğin kardeşlik ruhunu tazelemesi ve paylaşımı çoğaltması
+Oyuna hareket getirmesi
+Çoğu oyuncu beğenmese bile ihtiyacı olan için değerli ödüller.

Yoldaşlık Maceralarında en olumsuz bulduğum kısımlar
+Her macerada teknik sorunların olması
+Birçok noktada abartılı rozet istenmesi

Özellikle muhafız rozetinde zorlandık. Sabaha kadar uyumayıp kışla nöbeti tuttuk:confused:
Büyülü imalat rozetlerini akademide üretmek istenen rozet sayısına erişemeyeceği için; Motiveler haricinde turnuvada kazanılan asa, büyülü iksir ve cadı şapkasını her daim o görev cubuğunu açık tutarak toplamayı başardık.
Turnuva bittiğinde birliğin kazandığı hazine sandığından gelecek olan büyülü imalatlar için alarma gecip hazır olda bekledik:)
Sonuc olarak teknik sorunlar dışında eğlene güle oyunun tadını cıkararak hırsla değil, azimle bir mücadeleyi daha geride bıraktık.

Maceralara katılan ve her defasında yeni deneyimler kazanan, bu sayede bir adım daha ileriye gitmeyi hedefleyen tüm Yoldaşlıkları tebrik ederim;)
Sizi ve yoldaşlığınızı çok içten tebrik ediyorum :) sizinle adil bir mücadele içindeydik ve iyi olan 3. oldu başarılar :) :)

DeletedUser1073

Guest
bizim yoldaşlık yeni üstelik mobilden giriş yapanlar olduğu için katkı sağlanamadı lakin 2 kişi 2 alanımızla 1 sandığı çıkardık. Bizim yoldaşlığın 2 problemi mevcut 1. si üyemiz az 7 kişi, 2. si mobilden giren arkadaşlar var ve turnuvalara katılamıyorlar. Elmas harcanacak alanlar bellidir. Turnuvaya elmas harcamak gereksiz ve harcandığını da pek düşünmüyorum. Kişi kendi alanını genişletme derdindeyken turnuvaya elmas basması manasız olurdu. Lütfen mobil uygulamalarınıza da turnuvaları sağlayın....

isbara

Çalışkan Üye
dokunulmazlar ve mustafa kem@l atatürk yoldaslığı olarak bundan sonraki maceralarda kendimizi harap edip sürekli ilk 3te 5 te yer almak için puan yapmaya çalışmayıp sadece en basit yoldan aşamaları tamamlyıp yatacaz. o kadar abartı büyü rozeti istemeler o kadar abartı askeri birlik rozeti istemeler, sanırım bu görevleri yazanlar bu oyunu hiç oynamıyorlar. şöyle anlatayım herkeste 1 büyü atolyesi var 25 kişi aktif olsaki imkansız ve 25 kişinin büyü atolyesi en az 3. seviye olacak, 20 saatte 1 asa üretecek yani toplamda 5-6 asa üretebilir bi kişi 10 kişi 50, 20 kişi 100 asa üretse diğer büyüleri nerde üretecez 20 kişi katılan birlik varmıdır yada büyü atolyeleri herkesin en az 3 seviyemidir onuda bilmiyoz, askeri birlik rozeti ben günde 1 rozet üretiyorum toplam 6-7 diyelim 10 kişi 60 70 siz istiyorsunuz bilmem kaç... büyü imalat değilki kuralım 8 10 atolye üretelim altı üstü herkeste 1 tane var en cok istediğiniz rozet büyü hiç akıl mantık işi mi bu... yok 1. olsan ne verilen ödül değermi kesinlikle hayır sırf işte bizde burdayız demek için değmez zaten bundan sonra dediğim gibi sadece 3 5 nokta geç aşamayı gec hopp tamam ne ugrasacaz be gece yok gündüz yok işi gücü bırakıp bi hafta maceramı yasayacaz
not: Dokunulmazlarda uye oyuncuyum, M.K.A. diğer hesabımın bulunduğu ittifak, iki ittifak arasında baska bir bağlantı yoktur, yanlıs anlasılmasın

Son düzenleme:
Merhaba.
Bayram telaşı diye bizimkiler çoğunluk olarak oylarınızı 'katılmayalım' yana kullanmışlar , yani biz yokuz. :(
Ödüllerin değeri çok iyi olmasa da görsel olarak çok güzeller, hep istedim macera ya özel kupalarımız olsun.Yapımcılara burada teşekkürlerimizi iletin lütfen. Ödülleri alabilecek yoldaşlıklara şimdiden hayırlı olsun, bu ödüller eminim şehrinize çok yakışacak.:)

DeletedUser1078

Guest
Şehirlerimize gelen kedicikler! Ahhh onlar ! Maceradan maceraya sürüklüyorlar zaten bizi:) 457bölge sınırlamasını halletse oyun kurucu 3-4 yapı diker valla katılırdım ama üzgünüm:(((
Katılan tüm yoldaşlıklara şimdiden başarılar:)

Eklentiler

• macera.JPG
    macera.JPG
    60,1 KB · Görüntüleme: 9

DeletedUser

Guest
Merhaba arkadaşlar,
Yoldaşlık macerasında nasıl bir strateji izlenmelidir. Ayrıca çeşitli renkte yollar var tek bir yoldan ilerlemek mi mantıklı olan? İlk defa katılacağım. Detaylı bilgi verebilecek yaşadığı tecrübeleri buraya yazabilecek var mı? Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar,
Yoldaşlık macerasında nasıl bir strateji izlenmelidir. Ayrıca çeşitli renkte yollar var tek bir yoldan ilerlemek mi mantıklı olan? İlk defa katılacağım. Detaylı bilgi verebilecek yaşadığı tecrübeleri buraya yazabilecek var mı? Teşekkürler.
Var :)
5 uyukusuz gece, uyuşan parmaklar, gözlerden ekrana bakmaktan akan yaşlar, yeme içmeden acayip tasarruf , çünkü bunlara zamanınız olmaz, daha bir sürü sayabilecek şey var ama amacım hevesinizi kırmak değil, çünkü karşılığında alabileceğiz şeyler var ve bunlar ödüller değil.
Unutulmayacak 5 güzel gün, bol eğlenceli, birlik beraberlik, uykusuzluktan ve yorgunluktan acayip espiriler, gülmekten akan göz yaşlar ve daha neler neler. :)
Hevesini kaybetmeyen oyuncular için tam anlamıyla ''macera'' :)

Sizlere bol eğlenceli günler dilerim.:)
Başarılar.