• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yoldaşlıklar Yoldaşlıklar

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Yoldaşlıkların 25 kişilik kapasitesi artabilir mi?
Bir yoldaşlıktan çıktıktan sonra 24 saat süresi kaldırılabilir mi yahutta düşürülebilir mi?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser29

Guest
yoldaşlıkların sayısı belki arttırılablir ama beklme süresini düşürmezler bunun nedeni ise özellikle kültür artışı için sürekli yoldaşlık değiştirelebilir

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Düşürülme sebebi o söylediğin açısından tabi doğruda ben bir önerdim bakalım ne cevap gelecek merak ediyorum.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar Mister,

İlk sorunuzun cevabı için:

Yoldaşlıklarda, yoldaş sayısını 25 ile sınırlamanızın özel bir sebebi var mıdır? 25 yoldaş limitini değiştirmenin herhangi bir yolu var mıdır? Limit olması doğru ama 25 çok az gibi duruyor, özellikle çok az aktif olan oyuncuları, düşük puanlı oyuncuları ve aynı üretimleri gerçekleştiren oyuncuların varlığını da göz önüne alırsak ticaret yapmak çok zor olabilir.

Bu 25 yoldaş sayısını oyunda değiştirilebilmenin bir yolu yoktur. Biz bu sayının kaç olması gerektiğini kendi içimizde de çok tartıştık. Bizim yoldaşlıklar ile ulaşmaya çalıştığımız, her oyuncunun katılımıyla, küçük ama canlı topluluklar oluşturmaktır. Bir topluluk büyüdükçe, içinde kaybolmaya başlıyorsunuz, sanki öneminiz ve katkınız azalıyor en sonunda da o topluluğun ruhu kalmıyor. Diğer oyunlardan gözlemlediğimiz kadarıyla gördük ki büyük loncalar pek çok aktif olmayan oyuncu barındırıyor, kimi durumda aktif oyuncular bile bir oyuncunun oyunu bırakıp bırakmadığını bilememekte ve dolayısıyla oyuncuların birbirlerine olan güveni sarsılıyor.Bu yüzden biz bu limiti 25 yaptık. İnanıyoruz ki böylece oyuncular birbirlerine daha düşkün hale gelecekler ve yoldaşlıktaki her bireyin bir önemi olacak. Yoldaşlıklarınızın birer ruha sahip olmalarını istedik!

İkinci sorunuzun cevabına gelicek olursam, hayır ne yazık ki değişmesi planlanmamaktadır. Bu bir nevi güvenlik sistemidir.