• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Kule deki ödüller

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Yine de para ve elmas ile alınmayan cüce zırh ustası, lamba cini, süre kısaltma veya birleştirme katalizarü için olasılıklar arttırılsın diye toplu bir öneri yazılabilir.. bir çok kişi ve klan da imza atacaktır eminim.. Yetkili arkadaşlarımız da yapımcılara iletirler.. Bunu deneye biliriz..

Sen yaz Raithen biz destekleriz, bizden biri yazsa bu oluyor :)
Ekran Resmi 2020-08-14 16.18.43.png

DeletedUser1078

Guest
: ))) bunlar? Yazarım bir müsait zamanımda.. Belki benden evvel yazan da olabilir..
''bunlar!! Oyundaki diğer değerli arkadaşlar oluyor kardeşim. Sevgili Zaira birliğinde oyunu bırakan tüm hesaplara sahip çıkıp, her birine gecesini gündüzüne katarak bakıp!! Evlat muamelesi yaptığı için? Diğer oyunucuları ''Üvey'' görüyor sanırım:)

Yan hesap sahibi bir teşhis daha bulmuş. D
Hayırdır daha önce bana laf geçirme çabasında bulunduğunuz için hemen ana loncaya alındınız ve başbuyucu ilan edildiniz, bu sefer almıyorlar mı ? :)))) Biraz daha çalışın bence, öyle googl dan değil kendi sözleri kullanarak, belki yine başbuyücü yaparlar sizi. :)

''bunlar!! Oyundaki diğer değerli arkadaşlar oluyor kardeşim. Sevgili Zaira birliğinde oyunu bırakan tüm hesaplara sahip çıkıp, her birine gecesini gündüzüne katarak bakıp!! Evlat muamelesi yaptığı için? Diğer oyunucuları ''Üvey'' görüyor sanırım:)
Ali abi ben de sizi seviyorum :D O kadar seviyorsunuz ki beni, ben yazmasam bile benim yazdığını gibi görüyorsunuz. :)))

Son düzenleme:

gezenti

Tecrübeli Üye
: ))) bunlar? Yazarım bir müsait zamanımda.. Belki benden evvel yazan da olabilir..
Kişisel algılanacak birsey değil o ya bu kadar cımbızla çekmeyelim kelimeleri. Birlik içinde sohbet esnasında öyle gelişmiş konuşma. Bu kadar takıntılı olmayalım ya oyun oynuyoruz şurada. Haklı olduğumuzuda biliyorsunuz istediğimiz şey herkesin faydasına olacak birsey ama sırf bizler söyledik diye muhalefet yapılıyor.

DeletedUser1440

Guest
Kişisel algılanacak birsey değil o ya bu kadar cımbızla çekmeyelim kelimeleri. Birlik içinde sohbet esnasında öyle gelişmiş konuşma. Bu kadar takıntılı olmayalım ya oyun oynuyoruz şurada. Haklı olduğumuzuda biliyorsunuz istediğimiz şey herkesin faydasına olacak birsey ama sırf bizler söyledik diye muhalefet yapılıyor.
Ad Astra'dan , tüm oyuncular adına ''ÖZÜR'' bekliyoruz.!!! Yoksa biz ''BUNLAR'' Sizi hiç bir zaman ciddiye almayacağız!!! (Ya göründüğüz gibi olun, ya da olduğunuz gibi görünün!!)

gezenti

Tecrübeli Üye
Ad Astra'dan , tüm oyuncular adına ''ÖZÜR'' bekliyoruz.!!! Yoksa biz ''BUNLAR'' Sizi hiç bir zaman ciddiye almayacağız!!! (Ya göründüğüz gibi olun, ya da olduğunuz gibi görünün!!)
Ne münasebet! Herseyi yaralı ceylanlar gibi üzerinize alınmayın! Sizler bizden bahsederken sayın Yeliz, sayın Zaira gibi mi bahsediyorsunuz? Yakistirdiginiz sıfatları yazmaya benim yüzüm tutmaz, sizin tutar mı?

DeletedUser1440

Guest
Ne münasebet! Herseyi yaralı ceylanlar gibi üzerinize alınmayın! Sizler bizden bahsederken sayın Yeliz, sayın Zaira gibi mi bahsediyorsunuz? Yakistirdiginiz sıfatları yazmaya benim yüzüm tutmaz, sizin tutar mı?
Size takılan sıfatları değil, burda son yaptığınız paylaşımı tartışıyoruz. ''Cevaplarınızda eğer geçmişe dönük, kin ve nefret barınan düşünce yapınızla hareket ediyorsanız. Değişim şart derim.''

Çok beklersiniz, önce benden özür dileyin tüm birlik olarak, tehşisler, küfürler, hakaretler. Hem ne ara ciddi aldınız ki, bu sizin ciddi alma şekli ise biz size karşı saygıdan eser etmedik. Kaldırmayın bana arşivlerimizi, işim var turnuva kule var.
Hadi oyuna keyfine bakın.

DeletedUser1440

Guest
Çok beklersiniz, önce benden özür dileyin tüm birlik olarak, tehşisler, küfürler, hakaretler. Hem ne ara ciddi aldınız ki, bu sizin ciddi alma şekli ise biz size karşı saygıdan eser etmedik. Kaldırmayın bana arşivlerimizi, işim var turnuva kule var.
Hadi oyuna keyfine bakın.
Buraya iki üç post atarım. Nevrin döner Zaira.. Birliğime dahil olduğunda, seni adam sayıp ''emanet'' ettiğim hesapla ki ( 3 yıl önceydi ben bile unutmuşum), dedemin vefatında birliğe girip ''Birlik adımızı değiştin'' Seni deşifre etmek için yüzlerce arşiv var. ''Eğer arşive, arşiv''dersen!! Benimse yönetime saygım var... Anladın sen onu:)

DeletedUser1471

Guest
Neden her sohbette tartışma saman alevi gibi parlayıveriyor kiminin yarasına basılıyor kimi çekemiyor?
GEÇMİŞ neden sürekli nüksediyor...

Buraya iki üç post atarım. Nevrin döner Zaira.. Birliğime dahil olduğunda, seni adam sayıp ''emanet'' ettiğim hesapla ki ( 3 yıl önceydi ben bile unutmuşum), dedemin vefatında birliğe girip ''Birlik adımızı değiştin'' Seni deşifre etmek için yüzlerce arşiv var. ''Eğer arşive, arşiv''dersen!! Benimse yönetime saygım var... Anladın sen onu:)
Ben neyse oyum , deşifre ajanlara yapılır, benim saklayacak bir şeyim yok, hali ile nevrimi döndürecek te bir şeyim yok. :)
Bir tane hesabının şifresi verdin bana zamanında o da temren 1 kere girip yardım ettim daha girmedim, şifreyi de kaydetmedim, sağa sola verdiğin hesapların şifreleri ortalıkta geziniyor, vermeseydin kimseye :))
Neden her sohbette tartışma saman alevi gibi parlayıveriyor kiminin yarasına basılıyor kimi çekemiyor?
GEÇMİŞ neden sürekli nüksediyor...
Ben geçmişten bahsetmiyorum ki Özgür, arşiv derken daha yeni olaylar. :)
Burada oyuna ait bir özelliği tartışıyoruz, müzik bölümünde kimseye engel de olmuyoruz, sanki oyun hakkında bir fikirleri oluyormuş da herseye üzerine alınıp yorum yapıyorlar. Destek de olmazlar köstek de olmazlar, sadece gelip şu andaki yaptıkları hareketleri yapabiliyorlar.
Öneri yazma yok, oyunla ilgili konuyu açmak yok, nerde laf geçirelim nerde tartışma yaratalım hep oradalar. Tamam biz de bunları yapıyoruz arada, ama oyunu da ihmal etmiyoruz, burası Elvenar'a ait forum.

DeletedUser1440

Guest
Ben neyse oyum , deşifre ajanlara yapılır, benim saklayacak bir şeyim yok, hali ile nevrimi döndürecek te bir şeyim yok. :)
Bir tane hesabının şifresi verdin bana zamanında o da temren 1 kere girip yardım ettim daha girmedim, şifreyi de kaydetmedim, sağa sola verdiğin hesapların şifreleri ortalıkta geziniyor, vermeseydin kimseye :))
Kimsin nesin bilmem.. Ama tanıdığım en büyük yalancısın:)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.