• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

ftmb kullanıcısının son içeriği

1. ftmb

39.cu sıradaki ATATÜRK ÇİFTLİĞİ yoldaşlığına aktif oyuncu arıyoruz :)

Rica ederim ne demek :) Güzel dilekleriniz için de teşekkür ederim, selamlar...
  2. ftmb

Birlikte hareket edilmesi gereken etkinlikler, ticaret ve sıkıştığınız anda yardım isteyeceğiniz insanlar olacak etrafınızda, turnuvalarda ve özellikle kulede alacağınız ödüller de cabası, ayrıca Elvenar sadece bir oyun değil bana kalırsa, sayesinde güzel dostluklar da kuruyoruz, mesela bizim...
  3. ftmb

Diğer... Oyun da Sürelerin çoook uzun olması...

Evet kullanıyorum, aynen sizin yaptığınız gibi uyguluyorum, binaların güncellenmesi ile sorunum yok, keşif süreleri oyun ilerledikçe çok uzuyor, buna bir çözüm bulunmalı bence :) Evet yapıların geliştirme süreleri de uzun ama ona iyi kötü çare bulmuşlar, oyunda daha çok vakit geçirmemiz için...
  4. ftmb

Diğer... Oyun da Sürelerin çoook uzun olması...

Merhaba, Sanırım oyundaki sürelerin uzun olması yüzünden herkes şikayetçi, hele ki oyunda seviye atladıkça süreler daha da uzun oluyor. Tamam anlıyorum süreleri uzun tutmanızın sebebi sırf elmas alınması için uygulanıyor ama şu var ki özellikle ülkemizde ekonomik sıkıntılar varken insanlar bir...
  5. ftmb

Merhaba

Çok teşekkür ederim Raithen :)
  6. ftmb

Merhaba

Çok teşekkür ederim :)
  7. ftmb

Merhaba

Yaklaşık 9 aydır Elvenar oynuyorum ve çokta seviyorum, forumu yeni kullanmaya başladım, umarım güzel arkadaşlıklar edinirim, sevgiler :)
  8. ftmb

Özellikle turnuva ve kule de aktif kardeşler ailemize katılmak ister misiniz, bol sohbetli ve birlik beraberlik ilkemiz olan ailemize sen de katıl, hadi gel :)