• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

39.cu sıradaki ATATÜRK ÇİFTLİĞİ yoldaşlığına aktif oyuncu arıyoruz :)

Özellikle turnuva ve kule de aktif kardeşler ailemize katılmak ister misiniz, bol sohbetli ve birlik beraberlik ilkemiz olan ailemize sen de katıl, hadi gel :)
Muhtemelen şu sıralar; oyunda en fazla online takılan oyuncuyum...:D
Oyuna yeni başladım..Bir clan bir oyuncu üzerınde ne kadar etkısı olabılır ?
Ticaret dışında?
Bu arada "Forge Of Empires" den bu oyuna geçtim.::D
"ELVENAR"oyunu sakin , dingin ve çok keyifli^^

lady2010

Aktif Üye
Ticaret dışında?
size şöyle diyeyim oyundaki belkii 2. ayım bile olabilir ama kendi klnım olmasaydı şuan 1. sonlarındaydım fakat şuaralar 3e yeni geçtim araştırmalarda çok işe yarıyor fazla üretim sağlıyor(turnuvada aktif bir yoldaşlıkta bulunuyorum ve baya büyü geldi kültür ve mal çok çabuk geliyor) umarım yardımcı olmuştur

ftmb

Yeni Üye
Ticaret dışında?
Birlikte hareket edilmesi gereken etkinlikler, ticaret ve sıkıştığınız anda yardım isteyeceğiniz insanlar olacak etrafınızda, turnuvalarda ve özellikle kulede alacağınız ödüller de cabası, ayrıca Elvenar sadece bir oyun değil bana kalırsa, sayesinde güzel dostluklar da kuruyoruz, mesela bizim yoldaşlık artık aile oldu ve aramızda hoş sohbetler de oluyor, daha ne olsun :)

Birlikte hareket edilmesi gereken etkinlikler, ticaret ve sıkıştığınız anda yardım isteyeceğiniz insanlar olacak etrafınızda, turnuvalarda ve özellikle kulede alacağınız ödüller de cabası, ayrıca Elvenar sadece bir oyun değil bana kalırsa, sayesinde güzel dostluklar da kuruyoruz, mesela bizim yoldaşlık artık aile oldu ve aramızda hoş sohbetler de oluyor, daha ne olsun :)
Beklediğim cevap buydu güzel kardeşim...
Burada oyun ismi vermek doğru olmaz, başka oyunlar'da clanlar kurdum; clanlara dahil oldum....
Dahil olduğum tüm clanlar'da ki her bir birey; benim için "AILE BİREYİ"gibi'dir...Çok uzun yıllardır hep böyle oldu , böyle olmaya da devam edecek..;)
Kimbilir belki yakın zamanda aynı clanda omuz omuza, hoşsohbet içerısınde mücadele verırız?
Zaman güzel ve hoş süprizler ile dolu'dur..:)

size şöyle diyeyim oyundaki belkii 2. ayım bile olabilir ama kendi klnım olmasaydı şuan 1. sonlarındaydım fakat şuaralar 3e yeni geçtim araştırmalarda çok işe yarıyor fazla üretim sağlıyor(turnuvada aktif bir yoldaşlıkta bulunuyorum ve baya büyü geldi kültür ve mal çok çabuk geliyor) umarım yardımcı olmuştur
Sana samimi düşüncelerımı paylaşayım:
Cana yakın, yüreği insan ve arkdaş sevgisi ile dolu,neşeli biri olduğunuzu düşünüyorum^^
Cevap verip yardım etme nezaketiniz bunun yegane kanıtı'dır...
Umarım, tüm oyunlar'da, ve "HAYAT" denilen oyunda kalbinde' ki değere layık olacak insanlarla karşılaşırsın....
Bilgilendirme için müteşekirim..^^

lady2010

Aktif Üye
Sana samimi düşüncelerımı paylaşayım:
Cana yakın, yüreği insan ve arkdaş sevgisi ile dolu,neşeli biri olduğunuzu düşünüyorum^^
Cevap verip yardım etme nezaketiniz bunun yegane kanıtı'dır...
Umarım, tüm oyunlar'da, ve "HAYAT" denilen oyunda kalbinde' ki değere layık olacak insanlarla karşılaşırsın....
Bilgilendirme için müteşekirim..^^
ya çok tatlısınız iyi dilekler için bende müteşekkirim(bu kelmimeyi yeni öğrendim:D:p)