• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Rocket Queen kullanıcısının son içeriği

1. Rocket Queen

Bitti Nisan 2021 - Elvenar Soruyor

3.fırtınanın iğneleri 4.yoldaşlık macerası 5.birleştirme katlizörü
  2. Rocket Queen

Bitti Şubat 2021 - Parçaları Birleştir

gözcü kış baykuşu
  3. Rocket Queen

sonsuzluk kulesi savaşları

ben de bu savaşa girmezdim müzakere ederdim, genelde yeniliyorum 2 dalga savaşlarda ve boşuna az olan askerim de gidiyor
  4. Rocket Queen

Yeni Sonsuzluk Kulesi Ödülleri Yorumları

kulenin tepelerine çıkamıyorum ama 2 tane kuş eseri aldım
  5. Rocket Queen

Diğer... Forum önekleri

Olmuş nasıl yapıldığını bulmak için uğraştım ama oldu sonunda
  6. Rocket Queen

Sonsuzluk Kulesi Kule çok geç açılıyor

Nasıl olur yakın bir tarihte başladım ve tüm bilgi puanları araştırmaya harcadım başka yere harcanmıyor zaten. hesapladım 45 günlük bilgipuanı gidiyor,diyelim haritadan gelenlerle 30 gün olsun ilk kuleyi yaptım bugün. Elmas vs kullanmadan daha erken açılması için başka bir yolmu var? Yeni bir...
  7. Rocket Queen

Diğer... Forum önekleri

Yoldaşlık arayan oyuncular bölümüne ön ek ekleyebilirseniz önekleri açıp kapatarak arayışımızı güncelleyebiliriz. Bu şekilde güncellemeler anlaşılmıyor.
  8. Rocket Queen

Sonsuzluk Kulesi Kule çok geç açılıyor

Yeni oyuncular için sonsuzluk kulesi çok geç açılıyor. O aşamaya gelene kadar nerdeyse 1 ay geçti ve oyundan soğuyup bırakmak için yeterli bir zaman. Turnuva yada başka bir etkinklik olmadığında oyun çok sıkıcı geçebiliyor. Kule daha erken açılırsa yeni oyuncuların katkıları daha fazla olur.
  9. Rocket Queen

Bitti Ocak 2021 - Konuşan Emojiler

1.Fırtınanın iğneleri 2.Ay ayısı 5. Ölüm perisi 6. fener çeşmesi 7. kule kütüpanesi 9. Gözcü kış baykuşu 10. Büyücüler ve ejderhalar 11. Buzul tekboynuz 13. Kış kandilleri 14. Sonsuz parşömen
  10. Rocket Queen

Beni Oku 2021 Yılında Forumdan Beklentileriniz

Daha yenisin sus dedim kendime ama dayanamadım,adamlar 2021 önerisi demiş sonsuza kadar bu konu niye kalsın yok olup gidecek tabiki :D Bir de kafalar karışık belliki baktım wikide duyuru yok burda da eğitim konuları yok. asıl wiki 'insanlara bir şey öğretmek' amacıyla açılmıştır, öğrenmek için...
  11. Rocket Queen

Bulundu Yoldaşlık arıyorum

Benim gibi yeni oyuncuların yardımlaştığı bir klan arıyorum. Yeniyim ama aktif oynarım. Turnuvada 800-900 puan yapıyorum şimdilik. Yarından itibaren kuleye de katılabilirim. Oyunu çok sevdim hızlı ilerlerim.