• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sonsuzluk Kulesi Kule çok geç açılıyor

Rocket Queen

Yeni Üye
Yeni oyuncular için sonsuzluk kulesi çok geç açılıyor. O aşamaya gelene kadar nerdeyse 1 ay geçti ve oyundan soğuyup bırakmak için yeterli bir zaman. Turnuva yada başka bir etkinklik olmadığında oyun çok sıkıcı geçebiliyor. Kule daha erken açılırsa yeni oyuncuların katkıları daha fazla olur.

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Oyuna yeniden 23 Aralıkta başladım(27 gün olmuş) ve 3.kule etkinliğime başladım.
Bence geç açılmıyor da siz yavaş ilerliyor olabilir misiniz ? :(

Bende etkinliklerin sık yapılmasını isterdim.

Rocket Queen

Yeni Üye
Nasıl olur yakın bir tarihte başladım ve tüm bilgi puanları araştırmaya harcadım başka yere harcanmıyor zaten. hesapladım 45 günlük bilgipuanı gidiyor,diyelim haritadan gelenlerle 30 gün olsun
ilk kuleyi yaptım bugün.
Elmas vs kullanmadan daha erken açılması için başka bir yolmu var?
Yeni bir oyuncu önce uygun klan bulması lazımki bana da çok yardım ettiler yine de yeni açtım :(

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Nasıl olur yakın bir tarihte başladım ve tüm bilgi puanları araştırmaya harcadım başka yere harcanmıyor zaten. hesapladım 45 günlük bilgipuanı gidiyor,diyelim haritadan gelenlerle 30 gün olsun
ilk kuleyi yaptım bugün.
Elmas vs kullanmadan daha erken açılması için başka bir yolmu var?
Yeni bir oyuncu önce uygun klan bulması lazımki bana da çok yardım ettiler yine de yeni açtım :(

Oyunun kendi verdiği bpler dışında turnuvadan,haritadaki bölge keşiflerinden,oyuna katıldığımda varolan kış etkinliğinden bp kazanmıştım ben.Bunun dışında yoldaşlığın desteği sayesinde ürünlerle bp de aldım ki şuan çok(bana göre çok) ürün istediği için alamıyorum (sanırım en etkili o olmuş erken açmamda :)
Bir de dediğim gibi aktiflik önemli.Benden 3-4 gün önce başladınız sanırım fakat puan farkımız da var.
Mesela 10 saat oyuna girmezseniz 10 bpden sonra bp birikmiyor (canlandırıcı motiivasyon kullanmadıysanız)

Raithen

Özel Üye
Etkinlik olayı BP açısından çok fark yaratır.. kimine sandıktan BP çok çıkar kimine hiç çıkmaz.. kuledeki büyü parçası misali.. bende hiç yok klandaki arkadaşta 150.000 var.. aranızdaki farkı oluşturan o olabilir..