• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. KnrAlp

Etkinlikler Oyundaki etkinlikler

evet fikirlerine katılıyorum oyunu kim yaparsa o özel etkinliklerini kendi bayramlarına göre eklemesi yeterli. Bizlerinde yaptığı oyunlara bizlerde kendi bayramlarımızı ekleyip yabancılara oynatabiliriz.
  2. KnrAlp

Forum Oyunda her 3 "ay" da bir "en güzel şehir"yarışması yapılmalı...

hah bu olabilir ilkdefa hyplamayacak bir öneri elvenarı hyplayacak tüm fikirlere karşıyım.
  3. KnrAlp

Diğer... Oyuna Belirli bir "çağa ulaştık'dan sonra açılan," MACERA ADASI"gelmeli..

kule bitince turnuva süreleri kısalt kuşu besle ohoo bunları yaparken ne aman macera adasına gidecez biz. Ben şahsen buraya yarışmaya değilde kafa dinlemeye geldim bu hali bence çok iyi firma zaten diğer oyunlarından kazanıyor bırakalımda burası böle kalsın
  4. KnrAlp

Diğer... Oyuna "Balık Avı" adı altında kalıcı etkinlik veya faaliyet istiyoruz...

kule bitince turnuva süreleri kısalt kuşu besle ohoo bunları yaparken ne aman balık avına gidecez biz. Ben şahsen buraya yarışmaya değilde kafa dinlemeye geldim bu hali bence çok iyi firma zaten diğer oyunlarından kazanıyor bırakalımda burası böle kalsın
  5. KnrAlp

Diğer... Elvanar'da mutlaka "GAMBLE" yapabıleceğimiz, herkese açık,şans panayırları olmalı,Gamble ıstıyoruz.

bende bu oyun yarı olü olduğu girmeye zorlamıyor kafa dinlendirivici olduu için geldim yoksa 5 6 yıllık trivian oyuncusuyum burası emeklilerin yeri gibi lütfen hyplancak şeyler gelmesin.
  6. KnrAlp

Merhaba Elvenar Ailesi

Merhaba Metin SENGULER,umarım uzun süre oynarsın bu oyunu bende oynarım inşallah. en azından popomundoyu oynadıım kadar olsa kafi :)
  7. KnrAlp

Merhaba

hoşgeldin umarım uzun süre oynayabilirsin bu oyunu
  8. KnrAlp

Merhaba elvenar

Hoşgeldin. Umarım uzun süre oynayabilirsin bu oyunu :)
  9. KnrAlp

Merhabalar

Hoşgeldiniz.
  10. KnrAlp

Merhabalar

Hoşgeldiniz. Umarım uzun soluklu oynayabilirsiniz bu oyunu
  11. KnrAlp

Kadim Mucizeler hakkında birkaç ipucu.

25 D111-a Zaman Sıçraması. İşte geldik en güzel kısmına, turnuvalara önem verenlere bu kadim sayesinde çok ama çok avantaj sağlayacak. Biraz taktik biraz hesap kitap ve elde edebileceğiniz sonuç inanılmaz güzel olacak. Kadimin seviyesine göre bonuslu tüm bilinçli mallarda artış sağlıyor...
  12. KnrAlp

23 Arındırma Piramidi. Başta gereken kadim gibi gözükse de eğer gerçekten kadimlerin turnuvaya verdiği zararı minimuma indirmek istiyorsanız kurmayın derim. Turnuva ve kule masrafına her kadimin seviyesi etki eder, hali ile Piramid sayesinde elde edebilecek belli miktarda bilinçli mal ve...
  13. KnrAlp

18 Ejderha Manastırı. En önemli kadimlerden biri, kurulması ve yükseltmesi gereken kadim. Eğer turnuvaya aktif olarak her hafta katılıyorsanız büyülerde sıkıntı çekmeyeceksiniz, hali ile Ejderha Manastırı sayesinde hiç mana sıkıntısını çekmezsiniz. Kadimin seviyesine göre tüm büyücü birimlerin...
  14. KnrAlp

9 Cüce Suru. Kurulması ve yükseltmesi gereken bir kadim. Silah deposunun kadim versiyonu ona diyebiliriz. 35 seviyede mevcut bölük boyutunun 172,5 atırır. İlk başlarda 10-15 seviye yeterli, ama şehrinizde boz ayısı varsa yemi tasarruf etmek adına ne kadar yüksek ise o kadar askeri binalarda...
  15. KnrAlp

@Tristeria 'dan kadimler hakkında fikirlerini sorduk; o da bize, discord sunucumuzda bir rehber hazırladı sağolsun, klanca faydalandık. Bu bilgilerin discord sunucumuzda kalmasına gönlümüz razı olmadı, kendisinden izin aldık. Yazdıklarını buraya kopyala yapıştır yapacağım. Birilerine...
  16. KnrAlp

Hababam

tmm yarın yaparsınız başvurunuzu
  17. KnrAlp

Hababam

turnuvada en az 1000 yapma kuralımız var. Tamamsa katılabilirsiniz.
  18. KnrAlp

Alper

Bir altı ay daha geçti :) 1 yıl oldu oyuna başlayalı
  19. KnrAlp

Eski Takım Üyesi Oxygen

Güle güle. İşlerin rast gitsin inşallah :)
  20. KnrAlp

Bitti Ocak 2021 - Konuşan Emojiler

1-Fırtınanın iğneleri 2-Ay ayısı 3-Posta anahtarı 4-Lezzetli zencefilli kurabiye adamlar 5-Ölüm Perisi 6-Fener Çeşmesi 7-Kule kütüphanesi 8-Büyülü taç 9-Gözcü kış baykuşu 10-Büyücüler ve Ejderhalar 11-Buzul Tekboynuzlu 12-Arı binici 13-Kış kandilleri 14-Sonsuz parşömen 15-Mantar çiftliği