• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. Albatros1907

Şehir Plan yetersizliği

Ekleyecek olduktan sonra bir sürü yer var raithen :) ticaret noktası gibi bir çok yapı geldi oyuna 50 saate bı ruh taşı veren yapı var onarım Lütfu veren yapı var önceden bunlar mı vardı:) bunun gibi bı yapı da çıkartıp kuledeki sandıklara koyabilirler lamba cini gibi gör ondan sonraki kuledeki...
  2. Albatros1907

Şehir Plan yetersizliği

Teşekkürler reiatsu :)
  3. Albatros1907

Forum Moderatörü Reiatsu

Merhabalar reiatsu :) elvenar ailesine hoşgeldin:)
  4. Albatros1907

Bitti Ekim 2022 - Elmas Avı

5-11-16-23-28-35-41-46-54-59
  5. Albatros1907

Oyuna Giriş Sorunu

Bilgisayardan girdiğiniz için mi sorun var ben mobil oynuyorum sıkıntı olması şimdiye kadar
  6. Albatros1907

Forum forum etkinlikleri

İyi dedin konstantin elmas fiyatlarına zam var ama ödüllere zam yok :)
  7. Albatros1907

Şehir Plan yetersizliği

Sanırım bu attığın kur dolar 8 9 liraykenki kur 440 elmas 34 lira falan 17 18 liraya vurunca 1000 elmas 12 dolar yani 216 liraya falan tekabül ediyor sanırım öyle
  8. Albatros1907

Şehir Plan yetersizliği

Bende alacaktım son çare olarak 10k elmas alicaktim bı indirim gibi birşey gelmesini bekliyordum elmas bonusu gibi ama bu da suya düştü :)
  9. Albatros1907

Şehir Plan yetersizliği

Vur dedik öldürdün şef:) fazla olur o 10 15 yoldaşlık gümüş alıyor gerisi bronz alıyor ama dediğinde olur mu olur :)
  10. Albatros1907

Şehir Plan yetersizliği

Şansa bırakılacak yapılarda değil de takas tarzı yerlerde görmek güzel olurdu akademiden 2 3 plan verip onarım alabiliyoruz fakat onarım verip plan alamiyoruz. Yani farklı oyunlarda böyle yapılar farklı yollarla da elde edilebiliyor elvenarda neden olmasın ki ayı yapısı geri gelmişti olmayanlar...
  11. Albatros1907

Şehir Plan yetersizliği

Hmmm tarife diyorsunuz yani :) şeflerimizi bekliyoruz öneriye o zaman
  12. Albatros1907

Şehir Plan yetersizliği

Sonuçta bu da bı öneri sevgili moderatörlerimizin gerekli yere bildirmesini arz ederiz :)
  13. Albatros1907

Forum forum etkinlikleri

Bı ara girmediğim hesap olmuştu 700 elmas vermişti 3000 kim veriyor :) Uzun süre girmediğin bı hesap olursa ona bonus veriyor rai :)
  14. Albatros1907

Şehir Plan yetersizliği

Süreli bı yapıya eklenebilir diyorsun lamba cinine veya ticaret merkezine bu da güzel bı öneri
  15. Albatros1907

Şehir Plan yetersizliği

Merhaba sayın elvenar halkı :) Bildiğimiz kadarıyla büyülü yapıları geliştirmek için plan gerekli ve bu plan sadece turnuvadaki sandıktan elde edilmekte. 20 konutu 5 tanede atölyesi olan birisi 25 tane plana ihtiyacı var :) turnuva takvimine göre 25 hafta hadi bunu kulede alan bı yoldaşlığa...
  16. Albatros1907

Diğer... Oyuna "Balık Avı" adı altında kalıcı etkinlik veya faaliyet istiyoruz...

Arkadaş yanılgıya düşmüş mücahit 450 elmasa 41 genişleme diyor bilmiyor ki o genişlemenin ilk fiyatı sonradan değişiyor :)
  17. Albatros1907

Diğer... Bakıcılık

Sanırım cevval bahsettiğinizden çok hesap bilgileri verilmeden oyun içinde bi yetki verilerek dünyadaki ziyaret gibi girip hesabına üretimleri toplamaktan bahsediyor? :)
  18. Albatros1907

Âd Âstra & Per Âspera

O klana girmeyen tadını tuzunu bilemez uzatmaya gerek yok...
  19. Albatros1907

Turnuva Ödülleri

Teşekkürler gökhan bu bilgiye ihtiyacım vardı:))