• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şehir Plan yetersizliği

Albatros1907

Aktif Üye
Merhaba sayın elvenar halkı :)
Bildiğimiz kadarıyla büyülü yapıları geliştirmek için plan gerekli ve bu plan sadece turnuvadaki sandıktan elde edilmekte. 20 konutu 5 tanede atölyesi olan birisi 25 tane plana ihtiyacı var :) turnuva takvimine göre 25 hafta hadi bunu kulede alan bı yoldaşlığa girsek yarıya indirsek 12 hafta yapar bazı ırkları 2 ay gibi sürede bitirebiliyoruz. Ne kadar hızlı ilerlerken o kadar zararlı gibi bir duruma dönüşüyor benim önerim veya fikrim;
Oyun içinde akademide çıkma oranını azaltarak , kuledeki son sandıklarda ya da az üretilen bı şeyi plana dönüştürme şansımız olsa güzel olurdu eminim sizinde kullanmadığınız kraliyet Lütfü onarımınız vardır :) akademide zaten bu var 3 plana falan onarım alabiliyoruz bunun tersi neden olmasın ki 30 onarıma 1 ya da 2 plan verse mesela :) :) bunlar benim görüşlerim bu konu hakkındaki düşünceleriniz, önerileriniz nelerdir ?

Raithen

Özel Üye
Etkinliklerde kraliyet bileti mi bir sey vardi orada var ama yine elmas gerekiyor.. kule hem bolca gecit kazanci veriyor hem de gecit kazanci ureten yapi veriyor.. ticaret merkeziydi galiba.. bu yapi yerine plan eklenebilir.. mantikli bir oneri bir yere daha plan gelsin artık..

Virtus

Özel Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Güzel bir öneri fakat biraz daha konuşulup yaratıcı ve net bir şekilde bir öneri yapmamız gerekiyor. Oyuna biraz daha plan eklenmesini istiyorsunuz fakat bunu tam olarak tarif etmeliyiz. Planın tam olarak nereden ve nasıl elde edilmesini istediğinizi iyi ifade etmemiz önemli.

Albatros1907

Aktif Üye
Şansa bırakılacak yapılarda değil de takas tarzı yerlerde görmek güzel olurdu akademiden 2 3 plan verip onarım alabiliyoruz fakat onarım verip plan alamiyoruz. Yani farklı oyunlarda böyle yapılar farklı yollarla da elde edilebiliyor elvenarda neden olmasın ki ayı yapısı geri gelmişti olmayanlar aldı bı ayı eseri 3 plan 9 eser olsa 27 plan istiyor 7 ayda yaptığın turnuva planını istiyor :) ayıya ya da konuta vereceksin planı ama ikisinden birine elmas vereceksin yoksa sen bilirsin diyor oyun :) raithen bahsetmiş lamba cinine ya da diğer şans yapılarına da koyulabilir diye. Önerilerin ucu açık bana uygun gelen akademide onarimla takas edilmesi lamba cinine koyulması kuledeki sandıkların bazılarına koyulması... Yok mu arttıran (:

Bunun vermesi en ideal yeri 3. kat kule ödülüne eklemek, turnuvada 10. sandığa nasıl eklemişlerse kuleye son kata ulaşan yoldaşlıklara versinler tabi 3. katı tamamlayan olanlara turnuvada gibi değil biriler çalışır biriler yatar.
Hem oyuncuları kule için teşvik etmiş olacaklar, altın alan yoldaşlık sayısının rakamı çok az bizde diğer sunuculara bakıyorum 3 sayfa altın 1. sayfa bari altın olsun bizde.

KonstantiN

Çalışkan Üye
herşeyi ustalığa doldurmuşlar bitanede plan koymak zor olmasa gerek katalizör karşılığı, tabi plan isteyen ürünleri kaldırmak şartıyla ama bunu yapmazlar çünkü elmas fiyatlarına %300 zam yapmışken neden plan versinler ki planları 3er 5er geri almak varken pahalı tariflerle.
bu arada bu zam adil fiyat dengesini sağlamak amaçlı yapıldı hemen yanlış anlamayın ölüm vuruşu değil yani :D

Bir gariplik var bu rakamlarda, beta ve en sunuculara baktım oradaki elmas fiyat artışı çok farklı,
Ekran görüntüsü 04-10-2022 21.32.21.png

Yani bilemedim burada 100% artış söz konusu bile değil bizdeki 300% civarı yani Pann a soralım bence.

Dediğin gibi olabilir, ben önceki ve sonrası olan rakamların arasına baktım, dövüz kürü hesaba katmadım, demek ki bizde elmas fiyatı baya uygundu yani şu anda herhangi indirim olmadan alırsak gelecek olan fiyat artışa göre baya karlı olacağız.