• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. volking

Arıyor GONDOR yoldaşlığı oyuncu arıyor

Değerli Elvenar dostları...GONDOR yoldaşlığımıza aktif oyuncular aramaktayız...Turnuva kule de iyi puan yapan arkadaşlar buyrun gelin bekleriz...kolay gelsin iyi oyunlar
  2. volking

Kozmik Bizmut

selam arkadaşlar....Bizmut kayıp aranıyor :) pazara bakmaktan diğer işleri unuttuk...herkes bizmut arıyor bende dahil ama bulamıyoruz...Elvenar bölümündeyim sıradaki araştırma 255 bin bizmut istiyor ama nerdeee :) bulan haber versin....bu gidişle devreyi 1 senede anca tamamlıyacağız...
  3. volking

Yenilikler

Selam arkadaşlar...bu yenilikler hakkında bilgi alabilir miyim ? teşekküreler (foto facebook/elvenar sayfasından alıntıdır)
  4. volking

Savaş veya Birimler Askeri destek yapıları

Arkadaşlar merhaba....bildiğiniz gibi askeri destek yapıları turnuva da ve kule de çok işimize yarıyor....sorum şu :: mesela serbest birim geliştirmesi +%25 tüm birliklere can veriyor...peki 1 tane yerine 2 tane şehrimize koyarsak bu destek +%50 oluyor mu yoksa 1 tanede koysan 5 tane de koysan...
  5. volking

Ayılar :)) panda,kutup ayısı,boz ayı

arkadaşlar merhaba...ben ayıları ustaluktan ürettim ve kuleden sadece 5 tane ayı eseri kazanabildim...wiki den baktım ama çok tatmin edici bilgi alamadım...ayı eseri tamamlanmadığı için sadece 1 tanesini koyabileceğim....sizce hangisi en iyisi hangisini koymalıyım şehrime???besleme etkileri...
  6. volking

GONDOR yoldaşlığına oyuncu aranıyor

merhaba arkadaşlar....yoldaşlığımız yeni yeni gelişmekte...yoldaşlığımızda herkes elinden geleni yapıyor....ama tam istediğimiz seviyeye ulaşamadık....herhangi bir şartımız yok...tek istediğimiz turnuvalarda,kulede ve yoldaşlık macerasında aktif olarak yoldaşlığımıza destek olmaktır...yani aktif...
  7. volking

Kül Rengi Anka Kuşu Görevleri

arkadaşlar 75 tane görev var bildiğiniz gibi...bu görevlerin 1 den 75 e sıralı tam listesi var mı???
  8. volking

Işınlama büyüsü

selam...arkadaşlar bu büyüye tıkladığımızda birçok binayı ışınlayabildiğimiz görüyoruz....peki envantere yolladığımız binanın şehre verdiği kaynak siliniyor mu?? yani mesela bir konut ışınladık onun sağladığı nüfus siliniyor mu?? veya silah deposu asker üretimine +20 katkı sağlıyor ve onu...
  9. volking

Altın renkli anka kuşu

selam...arkadaşlar ben bu binayı ustalık bölümünde görünce hemen yaptım çünkü %15 mal üretimi artışı veriyordu.....sonra binayı şehire koyunca aynı yediveren kızağı gibi geliştirmesi olduğunu gördüm...wiki ye baktım ve bu binanın daha nce çıktığını ve geliştirmelerinin daha önce yapıldığını...
  10. volking

sonsuzluk kulesi savaşları

arkadaşlar siz olsaydınız bu ordunun karşısına hangi askerleri koyardınız?? asker sayılarına takılmayın onlar çoğaldı şu anda...teşekkr