• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

sonsuzluk kulesi savaşları

volking

Aktif Üye
1.png
2.png
arkadaşlar siz olsaydınız bu ordunun karşısına hangi askerleri koyardınız?? asker sayılarına takılmayın onlar çoğaldı şu anda...teşekkr

Raithen

Özel Üye
: ) ben olsam o konumda bunu pazarlık ile geçerdim.. illa birini koymak istersem full yakın dövüş koyar kaybederdim : )

volking

Aktif Üye
: ) ben olsam o konumda bunu pazarlık ile geçerdim.. illa birini koymak istersem full yakın dövüş koyar kaybederdim : )
aynen dostum ben de yle düşünüyordum..en güçlü askerlerim yakın dvüşçüler...balına belki olur...pazarlık yapıcak malzeme kalmadı...ya olur ya olmaz dalıcam baltalılarla :)

Rosalinda

Aktif Üye
2 ağır yakın dövüşçü 3 hafif yakın dövüşçü yapardım. savaş için cüce zırhı birim geliştirme varsa kazanır bence.

2 ağır yakın dövüşçü 3 hafif yakın dövüşçü yapardım. savaş için cüce zırhı birim geliştirme varsa kazanır bence.
Arkadaşımız yeni askerler 2-3 yıldız olana kadar anca pazarlık, asker güçleri olsa bile kurmasın ilerisi için saklasın, yoldaşlıkta gelişmiş oyuncu yoksa komşulardan az yardım isteyebilir, sanmıyorum biri hayır der 3 saatlık üretimi paylaşır bence.
pazarlık yapıcak malzeme kalmadı...ya olur ya olmaz dalıcam baltalılarla :)
Bizim figfig komşunuz pazara yazın gereken malları yardım edilir, 50 şer bin 1:8 isteyin.

volking

Aktif Üye
Arkadaşımız yeni askerler 2-3 yıldız olana kadar anca pazarlık, asker güçleri olsa bile kurmasın ilerisi için saklasın, yoldaşlıkta gelişmiş oyuncu yoksa komşulardan az yardım isteyebilir, sanmıyorum biri hayır der 3 saatlık üretimi paylaşır bence.

Bizim figfig komşunuz pazara yazın gereken malları yardım edilir, 50 şer bin 1:8 isteyin.
sağol arkadaşım tavsiyeler için...ben yeniyim daha ona rağmen bazı savaşları kazandım...benim merak ettiğim savaşçıları koyarken sıralamaya dikkat etmek gerekiyor mu?? evet figfig bizim yoldaşlığa katıldı malzeme isteyelim ondan teşekkürler

sağol arkadaşım tavsiyeler için...ben yeniyim daha ona rağmen bazı savaşları kazandım...benim merak ettiğim savaşçıları koyarken sıralamaya dikkat etmek gerekiyor mu?? evet figfig bizim yoldaşlığa katıldı malzeme isteyelim ondan teşekkürler
Otomatik savaşlarda fark etmiyor, manuel de fark eder ama.
Figfig size katılmadı o bizde hala :) figfig sizin şehrinizi ziyaret edip yardım etmiş , haritadaki komşunuz olduğu için de sizin teklifleri alabilir.
Yazınca seslenin alayım.

volking

Aktif Üye
Otomatik savaşlarda fark etmiyor, manuel de fark eder ama.
Figfig size katılmadı o bizde hala :) figfig sizin şehrinizi ziyaret edip yardım etmiş , haritadaki komşunuz olduğu için de sizin teklifleri alabilir.
Yazınca seslenin alayım.
ya evet pardon ben yoldaşlığa katıldı sandım :) acemiliğime ver artık dostum...şimdi ben de sadece mermer iyi...parşomen-ipek-kristal-çelik-kalas koysam...mesela 100 mermere 1000 ipek koysam olur mu ???

Rocket Queen

Yeni Üye
ben de bu savaşa girmezdim müzakere ederdim,
genelde yeniliyorum 2 dalga savaşlarda ve boşuna az olan askerim de gidiyor