• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. Wezen

Forum Yılbaşı Etkinlik Ödülleri

Sevgili İnsanlar ve Elfler Yılbaşı 2022 Tombala etkinliğimize katılan oyuncularımıza teşekkür ederiz. Katılım sağlayan 26 oyuncu arkadaşımızdan 24 geçerli yanıt aldık. Ödül kazanan tüm oyuncularımızı tebrik ediyoruz. Kazanan oyuncularımız ticket açarak ödüllerini talep edebilirler. Ödül...
  2. Wezen

Hata Değil veya Geçersiz Rüyalar Sezonu Bonus Sandık Seçilmemesi

Ekrandaki 3 sandıktan birini seç diyor bende sağ taraftaki fatih sandığını seçmek istiyorum ama diğer Al buton ları maalesef aktif değil.
  3. Wezen

Turnuvalar Turnuva zorluğu

ekrandaki 43.bölgeden buda 44.bölge buda 45.bölge Artık dayanamadım sadece 3 bölgenin görüntüsünü attım. Sürekli askerlerin önünde bir engel biraz kolaylık sağlanmalı diye düşünüyorum fakat daha da zorlaştığını görüyorum. Eskiden sanki bir bölgenin içindeki engel yıldız zorluğuna göre...
  4. Wezen

Şehir Askerlerin toplanması

Ekte resimde de görüleceği üzeri yapının üstüne gelince sadece tek bir yuvadaki askerlerin kalan üretim zamanını gösteriyor. 5 yuvanın toplamı gösterilse çok daha iyi olurdu. Bende dahil çoğu oyuncu yem le beraber 5 yuvayı beraber topluyor. Ne zaman biteceğini not alarak veya tahmini az çok...
  5. Wezen

Sonsuzluk Kulesi Eser Fazlalığının Düzenlenmesi.

Kule den mor gizemli sandık geliyor. Lamba cini beklerken :) gelen Bilge Golem eseri oluyor. Eseri küçümsemiyorum iyi bir yapı ama elinde olan için maalesef değil. Şehrimde Bilge Golem zaten kurulu son ırk seviyesinde 10 eseri tamamlanmış durumda, 2. Bilge Golem binası da alamıyoruz. Bu...
  6. Wezen

Yoldaşlık üye girişi kısıtlamaları

Yoldaşlığa giren kişiler nedense artık ilk girdikleri haftanın kule ve turnuvasından yararlanamıyorlar. İlk gün komşu yarımında bulunamıyorlar. Kule de tam ödülden yararlanma için 22 kişiye , 21 nin 3 kata da tam katılımı gerekiyor. Yoldaşlıklar zaten 25 kişilik, o hafta 2 kişi mazereti olsa...
  7. Wezen

Turnuvalar Savaş Alanı Önizleme

20. bölgelerden sonra ciddi bir düşman boyutuna karşı savaşıyoruz. Düşmanın asker cinsini bilmek artık sadece yetmiyor içeriye körleme asker dizlimi ile giriyoruz. Otomatik savaşlarda ve özellikle mobilden oynarken, içerideki engellerin ve düşman askerinin konumunu görebilseydik savaşlar bir...
  8. Wezen

ƔȨƓĄ / Yoldaş Alımı

- Turnuva da en az 3.000 puan , ( Her hafta 13 sandık garanti açıyoruz. Daha fazlası neden olmasın ) - Kule de 2.kata gelebilecek. ( İlerlemeniz için elimizden geldiği kadar malzeme desteği sağlamaya çalışıyoruz. ) - Günlük yoldaşlık içi ziyaretler zorunlu yapılacak. (5 dakikanızı almaz...