• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. Black Tiger

Oyuna Giriş Sorunu

Aynen. Bilgisayardan oynuyorum. Galiba bir şeyleri düzelttiler ki nihayet oyuna girebiliyorum.
  2. Black Tiger

Oyuna Giriş Sorunu

Dediğiniz gibi sorunda aynen böyle. Sunucuya bağlanamıyor hatası var. Ama ne yazık ki bu sorunu çözemiyorlar.
  3. Black Tiger

Oyuna Giriş Sorunu

Aynen. Bende de şimdi yeniden aynı sorun oldu. Yine oyuna giriş sorunu yaşıyorum. İnşallah düzeltirler.
  4. Black Tiger

Oyuna Giriş Sorunu

Oyuna giriş sorunu çözüldü. Tüm emeği geçen ekibinize sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sevgi ve Saygılarımla...
  5. Black Tiger

Oyuna Giriş Sorunu

Teşekkür ederim her şey için.
  6. Black Tiger

Oyuna Giriş Sorunu

Resetleme dahil dediklerinizin hepsini yaptım. Hala sorun devam ediyor ve oyuna giremiyorum.
  7. Black Tiger

Oyuna Giriş Sorunu

Resetleme yeri sorun değil. Ama işin içine şifre ve kurulum girince bilgim yetersiz kalıyor.
  8. Black Tiger

Oyuna Giriş Sorunu

Modem resetleme yapmam imkansız. Oğlum İzmir' e taşındı. Benim şifre ve konu hakkında yeterli teknik bilgim yok ne yazık ki
  9. Black Tiger

Oyuna Giriş Sorunu

Modemi kapatıp açtım.
  10. Black Tiger

Oyuna Giriş Sorunu

Önerilerinizi bekliyorum. Saygılarımla...
  11. Black Tiger

Oyuna Giriş Sorunu

Yazdıklarınızın hepsini denedim. Ama yine olmadı.
  12. Black Tiger

Oyuna Giriş Sorunu

Sayın Elvenar Yoldaşları; Ben bu oyunu Bilgisayardan oynuyorum. Bu gün saat 15:00 dan itibaren oyuna giriş yapamıyorum. Tüm her şeyi denedim. Desteğe bile yazdım. Hatta oyunu silip yeniden yükledim. Ama sonuç aynı. Yani halen oyuna giremiyorum. Ayrıca internetten Elvenar sitesine de giriş...