• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. Elvenar Karnavalı Yorumları

genelde etkinlikten sonra macera olur, yoldaslığın asılırsa 2 yükseltmede ordan gelir
  2. Şubat 2020 - Oyuncu Önerileri

aaa ne güzel ben robotların sonunda ve oyundaki son bölüme bir arastırma uzaklıktayım ve halaaaaaaaa zaman sıçraması açılmamış, ne zaman faydası olacak acaba :)
  3. Şubat 2020 - Oyuncu Önerileri

imlecim bir kadimin bilgi kısmına getirdiğimde 'bu türden tüm yapılarda aynı üretimi başlat' uyarısı çıktı. demek oluyorki yakında imalatlarda da hepsini seçip üretim verebilecez, sabırsızlıkla bekliyorum... ÖNERİM: Dağ dehlizleri kadimi,3 bonuslu mallarımızın üretimini, kadimin geliştirmesine...
  4. Bitti Şubat 2020 - Elvenar Soruyor

Büyü üretebilmek için hangi araştırmayı açmalısınız ; BÜYÜ AKADEMİSİ ve BÜYÜLÜ ESİNTİLER Araştırmasını açmalıyız Büyüler nerede üretilir : 5 çeşit büyü (tedarik,bağış,imalat,meditasyon,katalizör) BÜYÜ AKADEMİSİ'nde üretilir Evcil kuş yemi Ustalık da, Yapı ışınlama Sonsuzluk kulesinde elde edilir...
  5. Sürüm Notları v1.98 Yorumları

nihayet komşu yardımı herkes için kolaylaşacak, çok mutlu oldum asker birlikleri konusunda tristeria arkadasımızı destekliyorum
  6. Elvenar Karnavalı Yorumları

etkinlikte tekrar eski görev ve sandık sistemine dönülmesi çok iyi olmuş, yormuyor en azından ne yapacagımız belli
  7. Hata Değil veya Geçersiz yoldaşlık macerası

2.lik anıtı almışız bizde sıkıntı yok gibi
  8. Hata Değil veya Geçersiz yoldaşlık macerası

gruba bi soruyum bakalım aldık derlerse sıkıntı yokda
  9. Hata Değil veya Geçersiz yoldaşlık macerası

macerada bölüm sonlarında sandık ödülleri alındı ama ilk 3-5-7 falan derece yapan ittifakların ödülü gelmedi galiba,bizde 2. olduk ama hatırlamıyorum :confused:
  10. Sürüm Notları v1.96 Yorumları

bazı seçilmiş oyuncular komşu yardımını tek tıklamayla yaparken biz neden hala şehirlere gitmek zorunda kalıyoz, bu özellik tüm oyunculara gelsin, pc çok yavaslıyor komşu ziyaretlerinde
  11. Bitti Ocak 2020 - Elvenar Soruyor

saygılar,etkinlikler sırasında büyü toplamadan ustalığa girmem gerektiğinde sürekli kullandığım yöntem:) CEVAP: Oyunda alt ekranda yer alan ENVANTER- BÜYÜ KALDIRMA-USTALIK sekmelerine tıklayıp ustalık menüsüne ulaşırız.
  12. Sürüm Notları v1.95 Yorumları

halen tek tıkla komşu yardımı gelmemiş ama bu haksızlık... :(
  13. Anka Kuşu Evrimi Yorumları

mrblar, ateş anka kuşunun turnuvalarda etkisi yok mu , yoksa banamı öyle geldi.?
  14. Anka Kuşu Evrimi Yorumları

evet oracleofelves arkadasımız; tristeria arkadasımız açıklamış teşekkür ediyoz. tavsiyem kimse ates anka kusundan baskasını geliştirmesin arkadaslar sırf %300 çok cazip geldiği için altını kurdum ama yanlış yaptım sadece ateş kuşun 9. asamada verdiği %5 depo dolumu bile yeterli kurmak için
  15. Anka Kuşu Evrimi Yorumları

sayın moderatörler şimdi son aşamada ateş anka kuşu savascı birim gücünü %50 artırıyor ne güzel,sıkıntı yok gayette iyi işe yarar. ya ben şimdi size güvendim %300 üretimim artacak savasmam üretirim pazarlıkla ilerlerim diye altın anka kuşunu kurdum, hani 3 saatte 3000 üretiyoz ya, 9000 üretecez...
  16. Yeni bir yoldaşlık arıyorum

Mustafa Kem@l Atatürk 13. sıradayız bekleriz
  17. Gravity Inn Etkinliği Yorumları

1. aşama 500 elmas bana çıkmış çok mutluyum:))) herkese benden çayyyy
  18. Diğer... Genel Sorunlar

5 -10 dk falan yüklenmedi sonra açıldı,sıkıntı yok bende