• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi Çevrimiçi

• Konuyu başlatan DeletedUser55
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser55

Guest
Merhabalar,

Acaba oyun icinde yoldaşlıklarda kimlerin çevrimiçi olduğunu görebileceğimiz bir yenilik bizi bekliyor mu?
Teşekkürler.

Nyzthie.

DeletedUser3

Guest
Merhaba Nyzthie,

Bunu notlarımın arasına aldım ve raporlayacağım. Teşekkür ederiz.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Hım. Belki herkes oyuna girdiğinin görülmesini istemiyor olabilir. Bunun da göz önünde tutulması gerekiyor bence.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser29

Guest
yoldaşlık arkadaşın görecek sadece bunun ne zararı var

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Benim açımda sorun yok lakin herkesin düşüncesini bilemeyiz değil mi?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser29

Guest
iyi de yoldaşlıktaki bir arkadaşın seni açık görese ne oalbilirki ne düşünebilirki

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Diyorum ya benim açımdan sorun olmaz lakin ben geniş düşünen bir insanım herkes ne düşünür ne tepki verebilir onları bile düşünebilirim.
Bence bu özellik gelmeli tabi.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser27

Guest
Belki herkes oyuna girdiğinin görülmesini istemiyor olabilir. Bunun da göz önünde tutulması gerekiyor bence.

MisteR'a bu konuda katılıyorum.Kimi insan sıkıntıya gelemez gerçi bu oyunda sıkıntıya sokacak bir durum yok oyuncuları ancak bazı insanlar çevrim içi gözükmekten pek hoşnut olmayabilirler.Çevrim içi olanlar zaten sohbetten konuşuyorlar veyahut konuşmak istemiyorlarsa konuşmuyorlar kimisi sadece sessiz oynamak ister oyunu ama her türlü yardımı da yapar bazen oyunlarda ben bile sessiz oynamayı istiyorum ancak çevrim içi gözükdüğümden pek de sessiz oynayamıyorum :D Yoldaş "Baş Büyücü"leri için yoldaşların oyuna girip girmediğini belirtecek yani bir oyuncu 4 veya daha fazla gün oyuna girmemiş ise bir bildiri çubuğu veyahut simgesi ile belirtilebilir çünkü Yoldaşlık sınırlı 25 kapasite var seçenek çok olmasına rağmen oyuna girmeyen oyuncuların yerine oyuna giren oyuncuların yoldaşlıklara katılması daha etkili olur."Baş Büyücü"ler için bu şekilde bir seçenek varsa problem değil ancak yoksa getirilebilir.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bende bunu kötü amaçlı söylememiştim zaten bu fikrimin genel olarak mantıklı olduğunu belli etmek istedim o kadar.

İyi Forumlar
MisteR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.