• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Öncüler Yoldaş Alımı

• Konuyu başlatan DeletedUser120
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser120

Guest
Yoldaşlık adı: .ÖNCÜLER
Baş büyücü:
.CiftciMehmet
Sancak resmi:
mJEXpV.jpg

Tanıtım:

Yoldaşlığımız oyunun başında kurulmuş en eski yoldaşlıktır.
Semra Hoca tarafından kuruluan oyuncu nicki Semra olan hesaptan kurulmuş yoldaşlığımız günümüze kadar birlik beraberlik içinde gitmiştir.
Semra hoca bıraktıktan sonra ;
Bu birliğin devamlılığını sağlayan baş büyücülerimiz olmuştur.Kendilerine çok teşekkür ederiz.
Hatırladığım kadarı ile CEZZAR,DEDE.MAN,AnathemA kendilerinin emekleri çok büyüktür.Unuttularım var ise affola.
Birliğimizde Ablalarımız ,Abilerimiz ve Kardeşlerimiz vardır.Hepsı bızım ıcın cok onemlidir.

Kurallarımız;
Özel sebep olmadıkca motıve aksatmamak
Ticarette ise ; her grup kendı ıcerısınde 1e1 takas.

Ailemizde 3 kişilik yer mevcuttur.
Forum hesabı olan;3 kişiyi bekliyoruz.
Yan hesapları ile kımse basvuru yapmaya kalkmasın...

Basvuruları once forumdan bu mesaj altına veya özelden bana yazabılırsınız forum hesabıma...

DeletedUser654

Guest
Merhaba iyi ben bir sene önce baslamıstım oyuna uzun bir ara verdim gectigimiz ay tekrar basladım hızlıca geliştiriyorum şehrimi su an fazla puanım yok ama kurallara uyarım mazeretim olmadıkca aksatmam yardımları turnuvalarada katılırım plana ilerlemek için yardımcı olurum sizin için uygunsa yeriniz varsa gelmek istiyorum herkeze iyi oyunlar : oyun nick: Altan Reyiz (elf sıralama :1025 puan:42 bin küsür)