• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... +Öneri

aslezg

Üye
Uzun zamandır süregelen oyun içi etkinliklerin tatminsizliği. kule, turnuva yada maceraların yeterli keyif vermediği bu minvalde ödüllerinde yetersizliği ve oyunda ticaretten ileri gidilemediği düşüncesine binaen açtığım bu konuda eklenebilecek güncellemelerin dönemsel muharebelerin yoldaşlıklar arası savaşlar ve ittifakların oyuna yeni bir soluk getirilebileceği fikrindeyim.

Wezen

Çalışkan Üye
Oyun içi etkinlikler , kule ve turnuva zaman geçirme bakımından fazlası ile tatmin edicidir.
Ödül konusunda evet katılabilirim. Ödüllerin üzerine koymayı bırak eskiden verilen ödülleri arar olduk.
Yoldaşlık arası savaş bu oyuna ters, bu tarz savaşların yapıldığı onlarca oyun var isteyen gidip oralarda oynayabilir. Dediğin savaş gelirse birçok kişi oyunu bırakabilir ve 5 yıllık bir servera yeni oyuncu gelmez.
Oyun şuan için var olanların içinde bazı eksiklikleri olsa da, ödül yetersizliğine rağmen iyi yolda ilerliyor. Yeni şeyler aramaya gerek yok.
Yeni gelen ve gelecek Irklar değişiklik olur.

aslezg

Üye
Sevgili wezen, zamanı geçirme bakımından sana katılmıyorum ama ödüller konusunda mutabık kalabildigimiz kısımların olmasına sevindim. Elbetteki dileyen isteğini oynama konusunda hürdür neticede herkesin aldığı keyif ve istenç kendine özgüdür yazılarımda bu istençlerin başkaları adınada genellemediğimi tekrar belirtmek isterim tıpkı orada 'kendi düşünceme binaen' diyerek kast ettiğim gibi.
Dediğim savaş olsun ya da olmasın isteyen oyunu bıraksın bırakmasın server'a user gelsin gelmesin herkesin oyunu oynamaya başlamak için aldığı o ilk karar kadar bunlardan vazgeçmeleride kendi düşüncelerine binaen olacaktır. ki bu kararada saygı duymaktan başka yorumum olamaz. Neticede kimseye yeni şeyler aramaya gerek yok diyede söylev'de bulunamam.
Yeni gelicek düzenlemelerin ise herkesin keyif alabileceği düzeyde olmasını temenni eder. İyi oyunlar dilerim.

Wezen

Çalışkan Üye
Turnuva puanı ortalamanı 2bin lerden, 10bin lere çıkartmayı denersen oyundan keyif alacaksındır.

Bu oyuna nasıl bir savaş sistemi gelirse gelsin kazanacaklar arasında ben olacağım emin olabilirsin ben şuan kaybedecekleri savunuyorum.

aslezg

Üye
İster kazan ister kaybet sana kalmış tıpkı tercih ettiğim o 2000 puanın bana kalması gibi ve 10. Sandıktan sonra açılan her sandıkta bir kraliyet onarımı için bu kaynakları 10000 puana kadar harcamayı gereksiz bulmam gibi.. kazanarak başkalarının kaybetmesini sağlarken de onları kaybettikleri icin savunmanda hayatın olağan akışına aykırı bir tutumda değil tabi geri dönüş sağladığın için teşekkürler

Invasion

Meşhur Üye
@aslezg etkinliklerin yetersizliği göreceli kişiye göre değişir. Özellikle macera ve ödüllerinin yetersizliğine tamamemen katılıyorum :cool:Lakin kule ve turnuvalar bencede yeterli düzeyde, bu oyunun formatı yardımlaşma imece üzerine... yardım eden elleriniz dert görmesin arkadaşlar :D:D

DNDR-ASR

Süper Üye
Klanlar arasi savas olan bazi oyunları oynamistim zamanla ortam copluge dondu hep.. bu oyunda bu durum olmadigi icin uzun zamandir oynuyorum.. soyleyeceklerim bu kadar.. : )

binlerce öyle oyun var bu oyunun onlardan ayıran en güzel tarafı kimsenin kimse ile işi yok herkes kendi hesabına bakıyor istediği kadar savaşıyor istemezse hiç savaşmaya da bilir kendine kalmış yağma yıkım gasp yok ne güzel barış dolu bir dünya

mevcut durumda da güç dengesinde uçurum var ama bu çok bir şeyi değiştirmiyor yeni hesaplardan oluşan bir yoldaşlık da gayet başarılı olabilir alınabilecek tüm ödülleri alabilir ya da ufak bir hesap büyük bir yoldaşlıkta kendine yer bulabilir ve hızlıca gelişebilir

böyle bir şey olmayacağını biliyoruz gerçi bu oyunun mantığına aykırı ama diyelim ki oldu küçük hesapların hiç biri ertesi günü göremez zaten oyunu oynayan kişi sayısı çok az bir de birbirimizi katletmeyelim şimdi durduk yere

bana göre bu oyun inşa ve ticaret ile ilgili ki mevcut savaş miktarı bile benim için fazla neyse ki dediğim gibi bu bir zorunluluk değil isteyen istediği kadar savaşmakta özgür ama bana kalsa keşke oyundaki savaş miktarı oyuna ilk başladığımız zamanlarda olduğu gibi sadece bir kaç bin turnuva yapmaktan ibaret olsaydı

Son düzenleme: