• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi İmalathane ve türevdeki binalarda seviye artışı

• Konuyu başlatan DeletedUser24
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser24

Guest
Merhabalar, bu imalathane ve türevdeki binalarında seviye aldıkça üretim süresinin ona göre düşmesi oyunda bina gelişiminide sürekli artırmak açısından iyi olmaz mı?

DeletedUser3

Guest
Merhabalar simone1905,

Üretim süreleri dolaylı olarak düşüyor aslında. Şöyle ki elfler adına örnek vereyim mesela, siz seviye 1 kalas imalathanesi ile 1 günde 9 kalas üretebiliyorsunuz.
Seviye 15 kalas imalathanesi ile 1 günde 173 kalas üretebiliyorsunuz. Siz diyin üretim hızlandı, biz diyelim yapı büyüdüğü için çalışan miktarı arttı doğal olarak üretim arttı.

Diğer bir püf nokta, ne kadar kısa süreli üretim emirleri verirseniz o kadar fazla ürün elde edersiniz. Saattlik hesaba döktüğünüzde.

Seviye 4 Kalas İmalathanesi 3 saatte 6 kalas üretiyor.
Seviye 4 Kalas İmalathanesi 9 saatte 11 kalas üretiyor.

3x3 kere üretim emri vermek ile 18 kalas elde edersiniz. Tek seferlik 9 saatlik üretim emri size 11 kalas vermekte. Eğer yeterince aktifseniz her üretim emrinin en düşük olanını seçmek her zaman daha avantajlıdır.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bence güzel fikir seviye arttıkça biraz mal üretme sürecinin düşmesi olabilirdi :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser24

Guest
orada sadece üretimde artış yaşanıyor. üretimde artışı yanında bizim için sürelerin düşmeside önem arz etmekte. mesela 3 saatlik üretim ful gelişmiş bir mermer imalathanesinde 3 saaatlik olan 2 saate 9 saatlik olan 7 saate düşebilir. böylelikle bina geliştirmek online bir oyuncu için daha fazla önem arz etmiş olur.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.