• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

İsim Bulma Etkinliği Hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest
Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Etkinliğe göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Anket son bulmuştur. Anket oyları incelendikten sonra kesin sonucu açıklayacağız. Böylece ilk üç isim belli olmuş olacak. Sonuçları bu başlık altında açıklayacağız ve bu ilk üç ismi öneren oyunculara elmaslarını vereceğiz. Birinci olan dünya ismi Elvenar'da dünyalar listesine eklenmesi için şirkete iletilecektir.

Ana Konu: İsim Bulma Etkinliği

Saygılarımızla,
Elvenar Ekibi.

DeletedUser3

Guest
0L6N1o.png

1- Mysterious (visitor555 tarafından) /1000 Elmas
2- Aden (KuMLuK tarafından) / 700 Elmas
3- Gexalipona (Elenapoe) / 300 Elmas

Tebrikler! Elmaslarınız bugün içerisinde hesaplarınıza yatırılacaktır.

DeletedUser

Guest
Önce İsmet abimizi daha sonra ŞEHADET yoldaşlıgını tebrik ederiz.Bir kere daha göstermiş olduk gerçekten aile oldugumuzu :)
Güle güle harca elmasların canım abim @visitor555

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Tüm ülke isimleri şirkete iletilmişti ve oradan gelen incelemeler doğrultusunda tam 7 ülkenin isminin değiştirilmesi kararı alındı. Bunlardan birisi de Türkiye. "Mysterious " İngilizce olduğundan İngiltere ve Amerika sunucuları için uygun düşmeyeceğini düşündüler ve kendilerine diğer iki ismi sunduğumda "Gexalipona" nın en iyi tercih olduğunda karar kıldılar. Dolayısı ile elmaslarınız sizden geri alınmayacak bunları hak ettiniz zaten fakat listeye "Gexalipona" eklenmiştir.

DeletedUser

Guest
İnternetten baktıgım kadarıyla Gexalipona Maltaca bir kelime.ne kadar doğru bilemiyorum tabi.Keşke etkinlik sırasında 'şu dilde isim belirtmeyiniz' diye not düşseydiniz.Herkes ona göre katılım yapardı

DeletedUser3

Guest
İnternetten baktıgım kadarıyla Gexalipona Maltaca bir kelime.ne kadar doğru bilemiyorum tabi.Keşke etkinlik sırasında 'şu dilde isim belirtmeyiniz' diye not düşseydiniz.Herkes ona göre katılım yapardı

Böyle bir kural yoktu ROSEMIA lakin son kararı veren şirketin kendisi tabii.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Vallahi ince detaylı kuralları belirtselerdi... Benim önerim otomatik red edildi ben üzülmeyim de kim üzülsün anlamadım ne ile ilgisi var benim önerimin. Aklımdan uydurdum ama bak şu işe.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Vallahi ince detaylı kuralları belirtselerdi... Benim önerim otomatik red edildi ben üzülmeyim de kim üzülsün anlamadım ne ile ilgisi var benim önerimin. Aklımdan uydurdum ama bak şu işe.

İyi Forumlar
MisteR

Önerdiğiniz isim yabancı bir şirkete aitti Mister. Biz kabul etseydik büyük ihtimal şirketten dönecekti zaten.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.