• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şanslı Küçük Yüzgeç Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1113

Guest
Bana da hiç yem ćıkmıyor bol bol bilinçli malzeme çıkıyor :confused:

Ben bıraktım nasıl olsa binayı tamamlamayacak hiç bir hesabım, 5 eser bile çıkmamış bugüne kadar topladığım etkinlik paralarla ve etkinlik bitmek üzere, ayrıca etkinlik sonrası olacak olan maceradan anca 1 tane eser kazanabiliriz yani binayı 10 seviye yapmak ihtimali yok, anca çok şanslı olanlar belki bir kaç kişi 10 seviyeye getirebilirler ve elmas harcayacak bir bina değil bu rastgele olayı hiç sevmiyorum.

Altın ligi artık unutun ulaşması çok zor olacak , bunun sebebi rünlerin bp ye çevirmesi, insanlar yan hesaplara uğramaz olmuşlar hali ile etkinliğe katılan hesap sayısı en az yarısı kadar düşmüş :)) Uyanık yapımcılar zekalarına hayranım 1 taşla iki kuş vurmuşlar :))))))))

Son düzenleme:

Raithen

Özel Üye
Etkinlige katılan katılmayan bilmiyorum ama bazi sandiklarda %6 filan sans.. cok dusuk en azından cift haneli olmali rakamlar.. benim onerim budur artik etkinlikler cok sık geliyor zaten bari biraz comert olsun.. %10 dan asagi olmamasi lazim zaten 10da1 de cok dusuk ihtimal..

Bugune kadar tum etkinliklerde altin lige girdim bazılarında direk girdim bazılarında ufak elmas harcamalari ile girdim.. fakat bu bronz elmasla gireyim desen servet lazim.. : )

Virtus

Özel Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Yukarıda konuşulanlar dışında fikir, öneri veya eleştiri paylaşmak isterseniz, yapımcılara iletelim.