• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şehir Düzenlemesi

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Aşağıda verdiğim linkteki kırmızı çizgilere iyi bakınız!
Şehir düzenlemesi sırasında 2 veya 3 bina yer değiştirmesinin ardından bina taşıyamıyorum ve bu hata devamlı oluyor. Sürekli sayfa yenilemek zorunda kalıyorum ama sonrasında yine 2 veya 3 binadan sonra "yer müsait olsa bile" aynı hata beliriveriyor. Bu hata haftalardır mevcut. Çözümlenemeyince bu konuyu açmak istedim.
http://prntscr.com/asajvm

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Hatayı tekrarlamamız için gereken adımları sıra ile tek tek yazarsanız memnun oluruz MisteR. Böylece diğer oyuncularımız da test edebilir ve eğer hata alıyorlarsa burada bildirebilirler. Bu arada bir hatanın çözümlenmesi için bunu bize o an destek sisteminden bildirmeniz gerekir. Her ne kadar test ekibi bulunsa da oyuncularımızdan gelen bildirimler yaşanılan sorunun genel olup olmadığı konusunda belirleyici olacaktır.

Hata bildirim şablonu

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Formu bile buraya yapıştırıp dolduramıyorum yahu bu nedir?
Formun ":" dan sonraki kısmına imleci getirip gerekli yazıyı yazacağım yazmıyor onun yerine bir alt satırdaki cümlenin başı siliniyor. Her harfe basışımda bir bir alttakinin üzerine yazıyor ve orijinal yazı gidiyor.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Ay vallahi bıktım bu durumdan. :confused:o_O:oops::)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhaba Mister,

Bunu yeni versiyonda tekrar test edip eğer sorun devam ediyorsa hatayı gösteren bir resim ile beraber destek talebi açabilir misiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Tekrar olursa mutlaka ticket açacağım. İyi çalışmalar.

İyi Forumlar
MisteR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.