• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şehir Şehir Taşıması

DeletedUser75

Guest
Otomatik olarak haftada 1 taşına biliyor bilidirimini kapatman gerekiyor boşta olan yeri kapar yoksa

DeletedUser581

Guest
Bende Şehrimin Geri Taşınmasını İstiyorum. Otomatik Taşıma Diye Bir Seçenek Olduğundan Bile Haberim Olmadan Şehrim Taşınmış. Eski Komşularımı İstiyorum.

DeletedUser3

Guest
Bu özellik 19 Ekim 2016'da hem forumdan hem oyundan duyurulmuştur. Ne yazık ki şehirleri sistem otomatik olarak taşır ve bunun geri dönüşü yoktur. Yerinizden memnun değilseniz ayarı açık bırakın. Eğer yerinizden memnunsanız ayarı kapatabilirsiniz.

Şehirlerin Taşınması

DeletedUser581

Guest
Sayın Forum Yöneticisi, Geri Taşınma Durumu Olan Oyuncuların Olduğunu İşittiğim İçin Talep Ettim. Ticketle Filan Halledilebilirse Atayım, Şansımı Deniyim Ne Dersin?

DeletedUser3

Guest
Sanıyorum yanlış işitmişsiniz. Böyle bir uygulama hiç olmadı çünkü. Teknik olarak da mümkün değildir. Fakat sistem her hafta şehirlerin yerini değiştirmektedir. Rastgele aynı komşulara denk gelmiş olabilirler.

DeletedUser581

Guest
Pekala, Zaman Ayırıp Cevap Verdiğin İçin Teşekkürler.