• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Hata Değil veya Geçersiz şikayet

• Konuyu başlatan DeletedUser670
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser670

Guest
toptancıdaki sistem çok yanlış olmuş oyundan soğutmaya yönelik yaptırımlarınız gün geçtikçe devam etmekte bu şekilde devam ederseniz yönetim oyuncu sayısında azalma göreceğinizden eminim bunun yerine daha motive edici düzeltmeler yapabilirsiniz mesela sikkeyle kristal alacam her aldığımda fiyat yükseliyor artı kristal sayısı zaten az ben oyunda ilerleyemedikten sonra ne yapıyım bunu kesinlikle doğru bulmuyorum düzeltilmesi gerek eminim benim gibi birçok oyuncu bu durumla karşılaşıyor madem sikke miktarı artıyor alacağımız maalda artsın veya sabit miktar ve tutar kalsın eski sistem şuan bol miktarda sikkem var ama bi 700 kristal alıpta araştırma ağacındaki aktivasyon ücretini açamıyorum bu sisstem çok yanlış bu şekilde amacınız toptancıdaki satısı azaltıp milleti ticarete zorlamak sanırım ama kimse ticaret yapmıyo zannettiğiniz gibi herkes elindekilerle bişeyler yapmaya çalışıyo çalışıyodu yani yaptığınız saçma toptancı düzeltmesimi bozmasımı?

DeletedUser3

Guest
Lütfen güncelleştirmeler ile ilgili açmış olduğumuz konuyu kullanınız teşekkür ederiz. Orada yazılanları toplu olarak iletmekteyiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.