• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Eski Duyuru 19. Devre - Sürgün İntikamı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi
mainbanner_ch19.png

Buçukluklar, çevre bölgelerde korkunç olaylar olduğunu bildiriyor. Yerleşim yerleri canavarlar tarafından saldırıya uğradı. Daha önce hiç kimse böyle yaratıklar görmemişti. Sanki ormanların üzerinde hayvanları ve bitkileri uğursuz yaratıklara dönüştüren ve sonrasında köylere saldırıp sakinleri uzaklaştıran kötü bir büyü var. Ork sürüsünden bile daha kötü!

Kısa bir süre sonra, olayların arkasındaki kötü adam ortaya çıkar. Peregrim adında bir orman elfi büyücüsü. Dünyadaki diğer tüm büyücüleri öldürmek için bir ordu kurmasına yardım etmezseniz, tüm şehri yok etmekle tehdit ediyor. "Her şeyden önce Dean Durku'nun kellesini istiyorum!"

Kaybolmuş ve Buçuklukların ilettiklerinden korkmuş durumdayken, şimdilik teslim olmaya ve büyücü için şehirlerinizi denetleyip planlarını ilerletebileceği bir sığınak inşa etmeye karar veriyorsunuz. Akademiden tanıdığınız büyücü Bastaran ve Sylawney, Dean Durku'nun size yardım edebilmesi için gizlice kasabaya gelirler. Peregrim'i durdurmanın bir yolunu bulana kadar, bir süre Peregrim'in emirlerine uymayı tavsiye ediyorlar. Bu arada, dekan akademiyi koruyarak arşivlerde kötü büyücüye karşı size yardımcı olabilecek bir büyü arar.

Onun şeytani planlarını zamanında durdurabilecek misiniz, yoksa gelişi sonunuz mu olacak?

section19.png

Yerleşim

Yeni devrenin gelmesiyle birlikte, Taciriniz ile toplamda 3 değil, tam 6 mal ticareti yapmasına izin veren (Tüccarı 8. seviyeye yükselttikten sonra) Üstün Malların bir sonraki kademesi geliyor.

Yerleşimin kendisi de, süreli yerleşim yapıları ve yalnızca bunları satarak elde edebileceğiniz kaynaklar şeklinde yeni bir zorluk getirecek. Bu, teknoloji ağacında ilerlemek ve bir sonraki devreye geçebilmek için yerleşim yerinizin belirli bölümlerini düzenli olarak yeniden inşa etmeniz gerekeceği anlamına gelmekte.

Elbette yeni devre ile şehrinize yeni dünya haritası genişletmeleri, yükseltmeler ve birimler gelecek. 19. devrenin sonunda, 2 yepyeni Kadim Mucizenin kilidini açabileceksiniz:

B_Ch19_AW2_1_0000Res.png

Aydınlanma Ağacı
Üstün mal üretim artışını artırır
ve Pro Korucu üretir

B_Ch19_AW1_1_0003Res2.png

Vallorian Mühür Kulesi
Unuryum çürümesini azaltır ve
konutlardan toplanan sikke için Unuryum verir

Türkçe altyazı için videonun sağ alt tarafında yer alan çark simgesine tıklayıp açılan menüden Türkçe'yi seçin!

Yeni devre 25 Kasım'da başlayacak. 19. Devre - Sürgün İntikamı'nın size yeni zorluklar ve heyecan verici yeni bir hikaye sunacağını umuyoruz ve geri bildiriminizi buradan duymak için sabırsızlanıyoruz!

Sürgün İntikamı hakkında daha fazla bilgi için, buradan Wiki sayfamızı ziyaret edin..

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Son düzenleme:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.