• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Ambar & Depo

• Konuyu başlatan DeletedUser713
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser713

Guest
OYUNDA DEPO (KULLANMAK İSTEMEDİĞİMİZ MALZEMELERİ BIRAKILDIĞI) OLARAK KULLANA BİLEÇEĞİMİZ BİR UYGULAMA GETİRSENİZ ÇOK İYİ OLUR.
BİR ÇOK OYUNDA AMBAR OLARAK GÖRDUĞUMUZ ANCAK SİZİN UYGULAMADA GÖREMEDİĞİMİZ DEPO UYGULAMASI BİZ OYUNCULAR İÇİN GEREKLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM...
ŞEHRİMİZDE O AN İÇİN KULLANMAK İSTEMEDİĞİMİZ ANCAK SONRADAN KULLANACAGIMIZ ÜRÜNLERİ SATMAK ZORUNDA KALIYORUZ BU UYGULAMA GELİRSE SATMAK ZORUNDA KALMACAGIZ DAHA SONRA TEKRARDAN KULLANA BİLECEGİZ...

DeletedUser

Guest
Zaten ürettiğiniz malları saklıyorsunuz yani altın ve erzak dışında; çelik, mermer gibi ürünlere bir kota koyulmuyor ki ürettiğiniz ürün boşa gitsin ve bir depo ihtiyacınız olsun. Bu oyunda yağma sistemi de yok ayrıca.
Ürün olarak binaları kastediyorsanız oyun, yapboz temalı oyun olduğu için söylediğiniz şekilde bir özellik gelmeyeceği söylendi.

DeletedUser

Guest
Forum kısmında arama yaparsanız sizin söylediğiniz öneri gibi, pek çok öneri iletildi ama uygun olmadığı söylendi. Ayrıca bu bir sorun değil öneri olduğu için konuyu yanlış yere açmışsınız. İyi oyunlar dilerim.

DeletedUser75

Guest
Merhaba büyük harfle forum kullanmayalım berhurdarol amcamız kızabilir :) + depo olmasını bizle dört gözle bekliyorum umarım bir gün gelecektir.

DeletedUser75

Guest
Berhudarol ile akraba ilişkisi olduğunu bilmiyordum, amca yeğen olduğunuzu öğrenmiş oldum.

Öyle bir şey yok Zaira sadece 1.5 senedir tanıyorum oda buradan forumdan onun dışında herhangi bir arkadaşlık veya akrabalık dostluk yoktur şahsen ismini ve yaşını dahi bilmiyorum latife ediyorsanız gülücük koyarım geçerim :) Arada ona bulaşıyorum o kadar :) + arkadaşa forum kuralını hatırlatmış oldum uyarı almadan