• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Amuni Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Amuni
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser571

Guest
amuni hoşgelmiş sefa getirmişte gelirken bölgelerden aldığımız genişlemeyi de getirsemiydi ki yoksa para mı lazım?...

DeletedUser295

Guest
Evler ve Atölyelerin Bu misafir ırkta etkin olması güzel olmuş.Sadece Amuniye mi özgü yoksa devamlı mı olacak göreceğiz.Bilinçli mal bekleniyordu zaten,isimleri de ırkın kültürüne uygun.Yalnız eğer yine az genişletme verecekse araştırmalardan yana sıkıntı büyük;çünkü bina boyutları hiç de küçük gözükmüyor.

Bir de artık yeni ırklardan çok elvenarın temelinde birtakım değişikliklere ihtiyaç var gibi geliyor bana.Sabit bir hale geldi Misafir Irk sistemi.Ticaret sisteminde ya da şehir kurma sisteminde değişikliklere ve düzenlemelere ihtiyaç olduğu düşüncesindeyim.Ayrıca genişletme sıkıntısı hala devam edecek gibi duruyor.Özellikle son zamanlarda artan kurdan dolayı bu değişiklik elmas fiyatlarına yansıtılırsa,genişletmeler konusunda bir hayli sorun yaşanacak.5300 elmas demek eski fiyatla 100 tl den fazla.Şu anki kura göre düzenleme yapılacak olursa bu 150 yi bulur hatta geçebilir bile :(

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Pann

Eski Ekip Üyesi
Bir de artık yeni ırklardan çok elvenarın temelinde birtakım değişikliklere ihtiyaç var gibi geliyor bana.Sabit bir hale geldi Misafir Irk sistemi.Ticaret sisteminde ya da şehir kurma sisteminde değişikliklere ve düzenlemelere ihtiyaç olduğu düşüncesindeyim.Ayrıca genişletme sıkıntısı hala devam edecek gibi duruyor.Özellikle son zamanlarda artan kurdan dolayı bu değişiklik elmas fiyatlarına yansıtılırsa,genişletmeler konusunda bir hayli sorun yaşanacak.5300 elmas demek eski fiyatla 100 tl den fazla.Şu anki kura göre düzenleme yapılacak olursa bu 150 yi bulur hatta geçebilir bile :(

Bu konu hakkındaki tüm fikirlerinizi öneriler başlığında bizimle paylaşmayı unutmayın lütfen, önerilerinizi düzenli olarak iletiyoruz ve oyun içerisindeki birçok değişiklik bu öneriler doğrultusunda yapılmaktadır.

DeletedUser476

Guest
Amuni hoşgeldi iyi geldi de genişleme sıkıntı olmuş araştırmadan 1 genişleme geliyor harita zaten bölge keşiflerinin uzunluğu sebebiyle yavaş ilerliyor ama maşallah hem binaların yeni boyutları artı yeni binaların alanları nasıl yetiştireceğiz bilemedim

kayotisir

Aktif Üye
oyun paran varsa oyna mantığına girmiş. Amuni geldi hoş gelmiş ama boş gelmiş. Zorunlu görevde iki gün önce gelen toplamda 12 adet 5x5 lik binalar kurmam gerekiyor. Alan genişletme bir tane vereceksin ve üstüne üstlük amuni ile gelen yapılar 5x5 olacak. Bize yukarıda belirtilen genişleme şartlarını anlatmanıza pek gerek olduğunu sanmıyorum çünkü o seviyede olan herkes bunun çok iyi farkında. Hadi bir halt ettik parayla aldık. Şuan ki düzende bile parayla bile bütün genişlemeleri alsak 3 adet alan alamıyoruz. Nasıl bir planlama ve yapılanmadır.