• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Antikacı

Rosalinda

Aktif Üye
innogamese ait "Forge of Empires " oyunundaki antikacı özelliği buraya da gelmeli. kulede eserleri veriyorlar ama o eserleri isteyen var istemeyen var. benim istediğim eserler 1-2 tane çıkarken istemediklerim daha çok çıkıyor. bu özellik gelirse elimizdeki eserleri ve yapıları değerlendirmiş oluruz. bazı arkadaşlar daha önce tüccarda erzakta alalım demişlerdi antikacıda sanırım bu özellikte var. kalıntı takası da yapılabilir aynı zamanda. ilgilenirseniz memnun olurum

Biricik

Üye
innogamese ait "Forge of Empires " oyunundaki antikacı özelliği buraya da gelmeli. kulede eserleri veriyorlar ama o eserleri isteyen var istemeyen var. benim istediğim eserler 1-2 tane çıkarken istemediklerim daha çok çıkıyor. bu özellik gelirse elimizdeki eserleri ve yapıları değerlendirmiş oluruz. bazı arkadaşlar daha önce tüccarda erzakta alalım demişlerdi antikacıda sanırım bu özellikte var. kalıntı takası da yapılabilir aynı zamanda. ilgilenirseniz memnun olurum

Deleted User - 46528

Guest
Etkinlik yapılarından istemediklerini, antikacıda satıyorsun. Vitirininden de işine yarayanı alabiliyorsun. Erzak- Altın- madalya- yardım kitleri v.d işe yarar bir çok ürün.

Raithen

Özel Üye
Tesekkurler mozartcapri.. Eserler simdi ise yaramasa bile ilerde tekrar lazim olabilir gibi geliyor bana edinmek çok zor.. 3plan kazanmak zor.. farkli bir anka kusu, ayi, farkli bir cadi yapisi veya stonehenge ile ortak eser olacak bir yapi da gelebilir.. tabi isteyen istedigiyle degistirir herkesin kendi bilecegi is.. : )

FOE deki antikacı ihale usulü oluyor bildiğim kaynağı çok olan veya düşeşe getiren -katılım olmaz ise- ucuza alıyor. Burdaki pazarda bina çeşitliğinin artırılması ve yenileme süresinin kısaltması sanırım sorunu çözer