• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi Araştırma Aşamaları

• Konuyu başlatan crazyhandsome
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Merhaba,

Oyunda en çok sıkıntı yaratan sorunlardan birine değinmek istiyorum. Malumunuz gelişim için gerekli olan bilgi puanlarını toplamakta ve bu bilgi puanlarını araştırma aşamalarında kullanarak şehir ve teknolojimizi geliştirmekteyiz. Fakat oyun strateji özelliğini bu araştırmalarda kaybetmekte ve istemediğimiz araştırmaları bile mecburiyetten yapmak zorunda kalmaktayız. Artış olmayan imalathanelerin araştırmaları ve kullanıma gerek kalmayan kültür yapılarını araştırmakla zorunlu kalıyoruz. Bu araştırmalarla ilgili seçenek tamamen oyuncunun elinde bulunmalı ki gelişim stratejisini her oyuncu kendi belirleyebilsin. Bu konunun önemle ele alınmasını siz yönetici arkadaşlarımdan rica ediyorum. Elvenar lı günler dileğiyle...

DeletedUser3

Guest
Dikkat çekmesi adına oyun ekibini bu konuda bilgilendirdim. Yardımcı olması adına bir başka oyuncumuzun sorduğu benzer konuya göz atabilirsiniz:

Araştırma Sayfası

DeletedUser

Guest
İlginiz için teşekkürler. Bence bu konu oyunda yapılması gereken en önemli iyileştirmelerden birisi olmalıdır. 15 yılı aşkın süredir online strateji oyunları oyuncusu ve adminliği yapmış biri olarak bu iyileştirmenin oyuna ciddi bir renk katacağını söyleyebilirim. Stratejiyi oyun değil oyuncular belirlemelidir. Saygılarımla...

DeletedUser457

Guest
Arkadaşa her yönden katılıyorum,misal ben kristal üreticisi olduğum halde her seferinde parşömen ve ipek üretimini de açmak zorunda kalıyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.