• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arastırma menusu

• Konuyu başlatan DeletedUser1011
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1011

Guest
Bilgi puanı toplamak zaten uzun bunun yanında arastırma acmak icin istenen urun miktarları na yetisemiyoruz bu bizi 2 gun oyuna uzak bırakıyor

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Valla ben 4 aydır falan oynuyorum, hiçbir konuda sıkıntı çekmedim. Tüm yoldaşlığım da benim gibi rahatça gelişiyor.

DeletedUser1011

Guest
Valla ben 4 aydır falan oynuyorum, hiçbir konuda sıkıntı çekmedim. Tüm yoldaşlığım da benim gibi rahatça gelişiyor.
alan genislemesı zor bunun ıcın arastırma lagzım arastırma ıcın urun ama urun gec oluyor bıraz tıyo alabılırmıyım

DeletedUser919

Guest
Bilgi puanı toplamak zaten uzun bunun yanında arastırma acmak icin istenen urun miktarları na yetisemiyoruz bu bizi 2 gun oyuna uzak bırakıyor
Merhaba ygz48,

Oyunun başlarında ilerlerken zorlanmanız biraz normaldir çünkü yeni başladığınız için oyuna adapte olmanız zaman alacaktır.
Ama biraz daha ilerlediğinizde ilerlemenin kolaylaştığını göreceksiniz.
Keyifli oyunlar dileriz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser4

Guest

Merhabalar,

Öncelikle hoş geldiniz. Şehrinize göz attım ve hatanızı sizinle paylaşmak isterim.
Sizin hesabınızın bonuslu malları Çelik, Parşömen ve İksir.

Hesabınıza baktığımda neredeyse siz diğer tüm malların imalathanelerinden kurmuşsunuz. Yukarıdaki mallar hariç diğer tüm malların imalathanelerini şehrinizden silin. Sadece yukarıdaki imalathaneleri kuracaksınız çünkü. Çünkü bunlar bonuslu mallarınız yani bu mallara ait kalıntıları topladıkça üretim miktarları artacaktır.Böylece bunlardan çok üreterek diğer az ürettiğiniz mallarla takas edeceksiniz. Bu şekilde yol katedebilirsiniz. Siz hepsinden kurmuşsunuz gereksiz yere kültür ve nüfus harcıyorsunuz ve çok az üretim yapıyorsunuz bu yüzden ilerleyemiyorsunuz. Oyuna yeni başlamak değil yani sizdeki sorun.

Daha fazla sormak istediğiniz konu olursa sorabilirsiniz. Zevkli oyunlar.

DeletedUser1011

Guest
Merhabalar,

Öncelikle hoş geldiniz. Şehrinize göz attım ve hatanızı sizinle paylaşmak isterim.
Sizin hesabınızın bonuslu malları Çelik, Parşömen ve İksir.

Hesabınıza baktığımda neredeyse siz diğer tüm malların imalathanelerinden kurmuşsunuz. Yukarıdaki mallar hariç diğer tüm malların imalathanelerini şehrinizden silin. Sadece yukarıdaki imalathaneleri kuracaksınız çünkü. Çünkü bunlar bonuslu mallarınız yani bu mallara ait kalıntıları topladıkça üretim miktarları artacaktır.Böylece bunlardan çok üreterek diğer az ürettiğiniz mallarla takas edeceksiniz. Bu şekilde yol katedebilirsiniz. Siz hepsinden kurmuşsunuz gereksiz yere kültür ve nüfus harcıyorsunuz ve çok az üretim yapıyorsunuz bu yüzden ilerleyemiyorsunuz. Oyuna yeni başlamak değil yani sizdeki sorun.

Daha fazla sormak istediğiniz konu olursa sorabilirsiniz. Zevkli oyunlar.
tessekur ederım celık parsomen ve ıksır kalsın dıyorsunuz mermer ve kalas komple kaldırayım o zaman dogrumu anladım

DeletedUser4

Guest
Evet. Çelik sayısını mesela artırın 6 adet falan kurun. Dİğerleri için nüfus ve kültür şimdilik yetmeyebilir ilerleye ilerleye bunu siz daha iyi kararlaştırırsınız. Bu mallarınıza ait kalıntı veren turnuvalara falan katılıp bol bol kalıntı alın ve üretimleri artırın. Komşu yardımı yaptığınız sandıklardan da rastgele kalıntı çıkabiliyor. Diğer bir yöntem ise bu mallarınıza ait bölgeleri keşfedip onları tamamlamak. Böylece bonuslu üretim miktarı artacaktır. Bunu büyük salon içerisindeki sekmelerden görebilirsiniz.

DeletedUser1011

Guest
Evet. Çelik sayısını mesela artırın 6 adet falan kurun. Dİğerleri için nüfus ve kültür şimdilik yetmeyebilir ilerleye ilerleye bunu siz daha iyi kararlaştırırsınız. Bu mallarınıza ait kalıntı veren turnuvalara falan katılıp bol bol kalıntı alın ve üretimleri artırın. Komşu yardımı yaptığınız sandıklardan da rastgele kalıntı çıkabiliyor. Diğer bir yöntem ise bu mallarınıza ait bölgeleri keşfedip onları tamamlamak. Böylece bonuslu üretim miktarı artacaktır. Bunu büyük salon içerisindeki sekmelerden görebilirsiniz.
tamamdır bir de böyle deneyeyim sagolun

DeletedUser284

Guest
Unseen..
Siz öncelikle 16 banlı ya da aktif olmayan üye ile dolu birliğinizle ilgilenseniz diyorum:cool:
Bırakın burda yeni yönetim yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarımızla ilgilenir:)

DeletedUser4

Guest
Unseen..
Siz öncelikle 16 banlı ya da aktif olmayan üye ile dolu birliğinizle ilgilenseniz diyorum:cool:

Oyun oynuyoruz. Oyun içerisinde her şeyi istediğimiz gibi değiştirebiliriz. Gerekirse yeni hesap açar en baştan başlar yine birinci oluruz farketmez. Fakat oyun için kişiliğimizden ödün vermedik vermeyizde. Yardıma muhtaç olana yardım da ederiz.

Dedikodu yapmak, diğer insanlara iftira atmak onlara hakaretler etmek gibi oyun dışı eylemler bize göre değil. Özür dilerim. Hesap kaybetmek kişilik kaybetmekten daha kötü değil.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser284

Guest
Oyunu hille ile oynar onunla hava atar, banlanır ama durmaz kudurur yeniden hesap acar gerekirse bu uğurda yalakalık yapar, sevgili ayağına acıtasyon, v.s vs dediniz sanırım:)
Size yazdığımın cevabı bu değil ki!!
komiksinsiniz ve hala gülüyoruz:p

DeletedUser919

Guest
Unseen..
Oyun oynuyoruz. Oyun içerisinde her şeyi istediğimiz gibi değiştirebiliriz. Gerekirse yeni hesap açar en baştan başlar yine birinci oluruz farketmez. Fakat oyun için kişiliğimizden ödün vermedik vermeyizde. Yardıma muhtaç olana yardım da ederiz.
Dedikodu yapmak, diğer insanlara iftira atmak onlara hakaretler etmek gibi oyun dışı eylemler bize göre değil. Özür dilerim. Hesap kaybetmek kişilik kaybetmekten daha kötü değil.
Oyunu hille ile oynar onunla hava atar, banlanır ama durmaz kudurur yeniden hesap acar gerekirse bu uğurda yalakalık yapar, sevgili ayağına acıtasyon, v.s vs dediniz sanırım:)
Size yazdığımın cevabı bu değil ki!!
kömiksin:p
Merhaba Unseen ve dre4m,

Konuşmalarınızın ikili tartışmaya dönmemesi adına sizleri uyarmak durumundayım. Lütfen sözlerimize dikkat edelim, Forum Kuralları'nı göz önünde bulunduralım.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser4

Guest
Merhaba Unseen ve dre4m,

Konuşmalarınızın ikili tartışmaya dönmemesi adına sizleri uyarmak durumundayım. Lütfen sözlerimize dikkat edelim, Forum Kuralları'nı göz önünde bulunduralım.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

Benim tarafımdan içiniz rahat olabilir Oxygen. Asla bir tartışmaya girmem zaten kimseyle. Kısa ve öz söyler giderim. Diyeceğimi ilk mesajımda zaten dedim ve o son mesajımdır. Başka da söyleyecek laf yok zaten.

DeletedUser284

Guest
Peki sevgili Oxygen:)
Ben kurallara hassasiyet gösteren ve duruşu ile bu oyunda örnek olduğuma inan biri olarak, bu arsız davranışlara sadece gülüyorum:)) Hem de hala!

DeletedUser1011

Guest
Bir yardım istedik aile faciasına döndü Unseen teşekkur ederim. dre4m sizede tesekkur eder eger yanlış stratejim varsa yönlerdirir seniz sevinirim SİKKE ler için sağolun