• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Dünya Haritası Bölge istatistikleri

DNDR-ASR

Süper Üye
Tarayıcıda öyle bir şey mi var

Ama tarayıcıda olup mobilde olmayan keşfedilebilir bölgeler ve tamamlanmamış bölgeleri gösteren kaşifi hızlı gönderebildiğimiz ekran mobilde de olsa iyi olurdu çok zor oluyor mobilde bölge keşfetmek ve bölge savaşları

Merhaba,

hangi kalintidan kac bolgem var,
O sayı tarayıcıda da yok Raithen, keşfedilmiş ve tamamlamış bölge sayısı demek istedin galiba.
Zamanında ben bu öneriyi sundum ama kabul görülmedi. Zaten yeni turnuva sistemi gelmesi ile benim için önemini yitirdi, çünkü benden başka bizim sunucuda kimse 70 -75 bölge açmıyor artık. Yine de olursa güzel olurdu, işine yarardı çoğu oyuncuya.

Virtus

Özel Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Dünya haritasındaki açılmış bölgelerin istatistikleri ile ilgili önerinizi yapımcılara ilettik. Bunun yanında geçmiş zaman önerilerimizden; "Sonsuzluk Kulesi ekranından envantere ulaşmak" önerisini de ilettik. Umarız kısa sürede gerçekleşir.

Wezen

Çalışkan Üye
Mobil versiyonun gelişmesi iyi mobilden manuel savaşlarında gelişmesi gerekiyor.

Birde mobildeki olan özellikler pc ye de gelir mesela aklıma gelen şehri gizleme, turnuvalarda bölgeye oto gitme filan :)